Wędrujemy dalej drogą rozkopaną...gdzie szukać mamy Was jeśli nawet Niebo
nie pomaga...kto rozumie nasz świat bez Was Kochani...Bliskim samego dobra w
Nowym Roku
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
31.12.2024.r.-
[*❤️*] - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ostatnie w tym roku smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Mama
Kolejny nowy rok przed nami ...synek ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Snem wiecznym śpijcie, wśród nas Duszą Żyjcie...Najdrożsi, Najukochańsi,
Najważniejsi, Jedyni
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dziś jak dnia każdego,znowu cicho westchnę do Wiekuistego: Wieczne
odpoczywanie racz dać Im Panie..Światełko Pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Życie jest jak świeca na wietrze,tak ulotne, jeden podmuch
wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Kochani,dziękuję za zapalanie
światelek dla mojego męża,pozdrawiam Halina❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wczorajsza przeszłość uderza do naszych serc jak huragan, a my nic zrobić
nie potrafimy i nie możemy, pomimo dzielnych zmagań- tego, co minęło- nie
wrócimy....Kochani światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W cierpieniu stajemy się bezradni i żadne słowa dla nas nic nie
znaczą,dławimy się ciszą, gubimy łzę czystą,bardziej potrzebną od
słów,bo ona mówi wszystko..Spoczywaj w pokoju Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Mija rok dobry rok, z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom, stary
rok, dobry rok..." Marvinku światełko na koniec roku. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.