Maryś kochana, gdy zamknęły się za Tobą drzwi Nieba..Smutek w sercach
naszych zagościł.. Bo odeszłaś do wieczności..I już nigdy nie zobaczymy
Ciebie i Twego miłego uśmiechu..❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień podobny do dnia, tworzymy obrazy w pamięci, tak bardzo za Wami
tęsknimy, oczy naszych dusz patrzą na Was, łzy tworzą morze
bólu...Aniołeczki Kochane
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Gdzie cierpień kres,gdzie nie ma łez,gdzie zawsze słońce świeci,to
właśnie Tam,u Nieba bram...wszyscy się kiedyś razem spotkamy,jako
szczęśliwe Pana Najwyższego dzieci.Spokojnego snu p.Marianno((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..Rana moja, już prawie 18 lat krwawi po Tobie..Byłaś taka dobra,
wszystkim życzliwa, kochana, żal mój pozostanie na zawsze po Tobie.❤.
Zgłoś SPAM
(❤)
Kiedy miłość odchodzi..mrok nam świat przesłania..Odeszłaś, ale miłość
Twoja z nami została...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wśród wszystkich wspomnień o Tobie..myśl stęskniona wciąż się
błąka..Czy jest ta niebiańska łąka.?.ღ♥ღ Czy będziemy kiedyś razem
i zamkniemy tęsknoty drzwi na zawsze.ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŁZY TOPIMY W SNACH.SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE
MARZENIA DOZNAJĄ SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA PANI,P.MARIANNO ❥
♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W pamięci i w sercu ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
. ..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa nie wyrażą naszej tęsknoty, słowa są płaskie, tęsknota wyrasta
górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie
głębokim....Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na twarzy,a ja…patrzę na deszcz i ludzi i
tak bardzo bym chciała Cię ze snu obudzić
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zegar wybija godziny,my wtedy mawiamy,"ten czas tak szybko mija",a to
my przemijamy.Niech wieczna radość w Niebie..będzie Pani udziałem
p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Żal,wieczny żal na sercach naszych osiadł..Wspomnienia..tak bolą,te
chwile,gdy byliśmy razem..Tęsknota,już na zawsze pozostanie towarzyszką
naszą..Maryniu..(¯`’•.¸(❤️) ¸.•’´¯)
Zgłoś SPAM
URSZULA
`✿ PANI MARIANNO - PAMIĘTAM... Tęsknota - Ból - Cierpienie - Pozostają Na
Zawsze ✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci na ten słoneczny piatek ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Nic nie ważne na tym świecie tak, jak miłość..bezwarunkowa, szczera, za
taką miłością tęsknimy...Bądź w tym lepszym świecie
szczęśliwa...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.