Smutek wielki jest w sercach naszych, bo Ciebie już nigdy nasze oczy nie
zobaczą. Odeszłaś tak dawno..ale pozostawiłaś, ciągle żywe,
wspomnienia..i łzy na naszych twarzach...❤
„I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie
PANI MARIANNO-PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...Najdrożsi Nasi tak bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Błogosławieni,którzy nie widzieli,a uwierzyli..(J20,19-31)...PANI
MARIANNO...Modlitwa i światełko w Niedzielę Miłosierdzia...
Zgłoś SPAM
(❤)
Miłosierdzie Boże,to miłość bez miary...Uczmy się tej miłości, bo tylko
ona zapewni nam niebiosa...
Zgłoś SPAM
znajoma
† O Panie pełen troski i miłosierdzia powołałeś Jej duszę do
Nieba..Zlituj się nad tymi którzy płaczą...daj im bólu ukojenie i
nadzieję...†
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Dziękujcie Panu,bo jest Miłosierny."Przez noc droga do
świtania,przez zwątpienia do poznania,przez błądzenia do mądrości,przez
śmierć do nieśmiertelnościP.Marianno,moja pamięć modlitwa i światełko(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Cierpienie nasze,miłosierny Jezu,składamy u Twych stóp..Ten żal i trwogę,to
rozdarcie w tęsknocie,to wołanie w rozżaleniu..błagamy Jezu,łaską i
miłością zmień.♥ Światełko w N.Miłosierdzia Bożego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i codzienna Modlitwa,
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tylko raz ma się takie SZCZĘŚCIE w życiu, tylko raz..odchodzi pewnego dnia,
na wieczny czas...Niech w miłości Boga dusza Twa znajdzie radość i
pokój...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara, modlitwa i nadzieja oraz światełko pamięci na ten kolejny smutny
dzień ..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
córka
Najmiłosierniejsze Serce Jezusa, żywy zdroju wszelkich łask, w Twym
miłosierdziu dusze odpoczywają, a dla nas, nadziei blask..❄️((*))❄️
Mamuś moja kochana..spokojny odpoczynek dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
A.O
Miłosierdzie Boga dusze grzeje..one chłoną ciepło Jego łaski..Kocha
jednakowo wielkich i maluczkich, prowadzi po ścieżkach tam gdzie
przeznaczenie..♥..W Jego miłosierdziu nadzieja..Maryniu..♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.