,, Śmierć boli nie tych, którzy umierają, lecz tych, co wśród żywych
pozostają..."
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
Urszula
Smutek w sercu, łza na twarzy I modlitwa co wciąż łączy I Miłość ,
która się nie kończy. PANI MARIANNO - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA
DZISIAJ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH....Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani
p.Marianno..[♥]..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
(❤)
Nastał rozłąki czas..Chcieliśmy jeszcze razem być..ale Bóg zdecydował
inaczej. Zostały tylko wspomnienia, który w bukiecie kwiatów,ślemy
codziennie do Nieba...Przecież Ty też tęsknisz i pamiętasz...!!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o
wspomnienia, bo tylko one nam pozostały...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
♥~~Wznieś Ją Aniele,ponad ziemski kraj-tu chwilka-tam wieczność,tu
boleść-tam raj~~♥ Maryś kochana światełko pamięci,modlitwę posyłamy ku
niebu dla Ciebie.Śpij w spokoju(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
(*)
W święto Najświętszej Panny Maryi Królowej Polski zapalamy znicz naszej
pamięci..niech Maryja święta, Twoja imienniczka, otuli Cię swoją
miłością w Niebie, tak, jak byłaś miłowana na ziemi..[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko narodu polskiego módl się za Marianną
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno,tak naprawdę nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej
pamięci.Spokojnego snu,zapalam Pani mej pamięci płomyczek,który poprowadzi
Panią...przez wieczne w Niebie życie.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
☀◕°◕°☀ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☀◕°◕°☀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tam w niebieskiej krainie, jest jeden śliczny kwiat, Takiego w łez dolinie,
nie znajdzie cały świat. Ktokolwiek zasmucony, jest w swoim życiu tu, Ten
będzie pocieszony, gdy szczerze ufa mu..MARYJO K.P
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Cóż Ci Mamuś napisać..tęsknota i smutek owładnęły sercem moim..Kochana
Margeritko, wspomnienia o Tobie,to najpiękniejsze chwile mojego życia..To czas
miłości i dobra ✿⊰♥⊱ Bądź szczęśliwa..✿⊰♥⊱
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.