..Tęsknimy za Wami...jesteście ciągle w naszych myślach i sercach -
Światełko z modlitwą dla Pani p.Marianno kochana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami, głęboko w sercach schowani...póki żyjemy Jesteście
wokół....tylko, że poza zasięgiem wzroku...i tylko tęsknimy ciągle tak
samo Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Żyć, to znaczy zostawić coś w sercach i pamięci..Twoje piękne życie,w
dobroci dla ludzi i modlitwie do Boga..naznaczone bólem..pozostało w
nas..Maryniu..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Żyjesz w sercach i pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Pan mym pasterzem...nie brak mi niczego."Modlę się,by Boże
Miłosierdzie stało się darem dla wszystkich...nawet Tych,którzy się go nie
spodziewają.Moje światełko i modlitwa,dla Pani.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jedynie wierząc w nieśmiertelność może człowiek uchwycić znaczenie
swojego istnienia ❤️Zapalam Niedzielne światełko;jaśniutkie,błyszczące
tęsknotą Pani bliskich za Panią droga P.Marianno..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Pan jest mym Pasterzem nie brak mi niczego..Pozwala mi leżeć na niebieskich
pastwiskach.. Gdy jestem spragniona prowadzi mnie do zdroju..I niczego się nie
lękam, bo On jest ze mną..♦ ✿ ♦
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś, maj, to Twój miesiąc, dzień Mamy i Twoje zaślubiny..W tym roku tak
zimny,ale kasztany kwitną i bzy nieśmiało pąki wystawiają..Pamiętasz
Skarbie bzy w naszym ogrodzie..Tak pięknie było..❀❤
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Miesiąc który tak Pani lubiła... zapach bzu, konwalii, kwitnących
kasztanów...i wspomnień...♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
PAMIĘĆ POZOSTAŁA... PANI MARIANNO, ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ DOBREGO
PASTERZA...
Zgłoś SPAM
(*)
"Cierpienie nie jest naszym celem ostatecznym. Szczęście jest naszym
przeznaczeniem.. "Leon Bloy★♨★ Wy już jesteście w wieczności,
gdzie szczęściem się oddycha, a zieleń jest taka piękna i soczysta★♨★
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest stworzone z dziesięciu tysięcy radości i dziesięciu tysięcy
smutków, a każde z nich to kamień na drodze prowadzącej do wiecznego
spokoju... śpij spokojnie(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zostawiłaś po sobie wiele pięknych wspomnień,miłość, czułość, dobro,
tęsknotę, i żal, który nie mija i już nigdy nie minie..☀((*))☀...Boże,
daj Mariannie szczęście.☀((*))☀..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO✿
Lśnisz w pamięci, jak gwiazda na niebie.
Pustka, żal, uczucie nicości.
To jest to, co w mym sercu dziś gości.
Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła.
Bo nie ma takiego, drugiego Anioła.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią...tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom odkąd Odeszliście stąd ...Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Czy w deszczu, czy w promieniach słońca..tęsknimy Maryniu bez końca...Gdzie
są te piękne dni, gdy każdy dzień przynosił radość i szczęście, to
odległy czas, ale wszystko pozostało w nas.ڿڰۣڿڰۣ❤️ڿڰۣڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.