Ci, których odwiedzamy na cmentarnej łące, pozostawili nam piękne
wspomnienia...a my, myśląc o Nich, ocieramy łzy nieoczekiwanych
rozstań...wierząc, że kiedyś spotkamy się w wieczności..`★´.♥`★´
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Znicz bardzo wolno płonie..Smutek wywołuje..Wiem, że przychodzisz do
nas..Opiekę Twoją czujemy...i choćby zgasły wszystkie gwiazdy na niebie, my
zawsze trafimy do Ciebie... myślą, wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
[']
Chcielibyśmy powrócić do tych dni,kiedy byliście tu z nami,życie było
wtedy codziennym szczęściem,czasami bólem i troskami,ale..to już
przeszłość,za którą tęsknimy..teraz żyjemy w innych krainach..
Zgłoś SPAM
córka
Tęsknota za MATKĄ jest tęsknotą bardzo bolesną,bo tylko Ona dawała nam
bezpieczeństwo i miłość,nic za to nie chcąc..Ona jedyna czuła nasz ból i
nasze szczęście..Mami kocham Cię❤️i tak bardzo tęsknię..
Zgłoś SPAM
(*)
WŚRÓD PIĘKNA WSPOMNIEŃ O TOBIE MARIANNO, JEST CZAS NA MODLITWĘ, ŁZY ŻALU
I PŁOMYK ZNICZA...ŚPIJ OTULONA NASZĄ PAMIĘCIĄ...**(((*)))**
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckeigo
Niech nasza miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was
wszystko czego potrzebujecie...Bądżcie szczęśliwi Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
Choć dzieli nas czas, wieczność kiedyś złączy Nas...░❤░
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Na deszczowy początek tygodnia światełko z serca dla Pani Marianno
Jesteś jak sen zrodzony z łez,
rosą poranka o świcie dnia..
Muzyką wiatrów w konarach drzew,
niezapomnienia mgłą..♡..Marianno
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Mariannie...
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnienia z pietyzmem zakodowane leżą starannie w szufladzie
przemijania..gdzie w albumie rodowe drzewo pielęgnuje przekazywane uczucie
pamięcią..dla Ciebie Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
(*)
Nasz Pan jest dobry, pełen miłosierdzia..Panie do kogóż my pójdziemy? Do
Ciebie..Ty masz słowa życia wiecznego...POKÓJ TOBIE NA WIEKI MARIANNO
[_ڰۣڿڰۣڿะ̯̆●̯̆ะڰۣڿڰۣڿ_]
Zgłoś SPAM
córka
♥ Moja kochana Maminko, samotne, smutne dni...z Tobą w sercu...
Zgłoś SPAM
❤️
Panie jasności i miłości..przyjąłeś duszę Marianny do Twojego nieba,
bądź dla niej Ojcem najlepszym...Anielskie serce miała już na Ziemi...daj
Jej szczęście i odpoczynek wieczny...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają, żyją nowym życiem, bez
smutku i trosk, są wciąż blisko nas, otaczają opieką i czekają, aby
powitać nas u bram nieba...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kolejne cienie przechodzą przez dolinę, kolejne smutki opuszczają krainę,
idą do świata ciszy i pokoju, żadna strata nie boli bardziej jak pożegnanie
Ukochanych
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, słowa są zbyt ubogie, aby mogły wyrazić to, co czuje serce ani
słowami, ani łzami ...tak bardzo kocham Ciebie Skarbie, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Nocka znowu dzionek kolejny zabierze...a my ciągle szukamy Was,to tu,to tam..we
wspomnieniach, snach...Dobrze już to wszystko znamy.. wczoraj, dziś,
jutro..tak samo pusto i smutno.❤.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.