Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marianna Huta


* 17.09.1928

 

+ 09.03.2014

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (7)
Licznik odwiedzin strony
8899

Nasza Marylka przeżyła ze swoim mężem 60 wspaniałych lat i wychowała troje wspaniałych dzieci. To właśnie im poświęciła całe swoje życie. Była cudowną żoną, troskliwą mamą i ukochaną babcią. Bardzo kochała swoją rodzinę. Była bardzo dumna ze swoich dzieci, wnucząt i prawnucząt. Cieszyła się naszym szczęściem i przejmowała niepowodzeniami. Każdego kochała tak samo mocno i każde z nas jest dziś przekonane, że było dla niej wyjątkowe. Była wspaniałą, ciepłą, uśmiechniętą i niezwykle serdeczną osobą. Taką właśnie ją zapamiętamy. Odeszła od nas nagle i niespodziewanie. Każdy z nas czuje dziś ogromny żal i smutek. I pomimo tego, że do końca swoich dni była otoczona naszą opieką i miłością, pozostaje w nas niedosyt niewypowiedzianych słów... Czasami brak sił odbierał jej radość i sens życia. Ostatnio również pamięć płatała figle. Wierzymy, że jest teraz w lepszym miejscu. Bez bólu i zmartwień.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
2014-12-02
Chociaż odszedłeś,
Choć Cię już nie ma,
Dla nas żyć będziesz
Nadal wspomnieniem.... Światełko pamięci
Mama Krystka Rybakowskiego
2014-09-08
MAMO,SMUTNO TU I OBCO DRZEWA INNE ROSNĄ I CISZY NIKT NIE ZNA TU. MAMO,NIE MYŚL,ŻE SIĘ SKARŻĘ ŻAL MI TYLKO MARZEŃ DZIECIĘCYCH DNI,MOICH DNI. WIDZĘ ZNÓW NASZ DOM, CIEBIE,MAMO,W NIM. WSPOMINAM STARY KLON, CIEMNY I WYSOKI JAK DYM. MAMO,WOŁAM TWOJE IMIĘ, ZNOWU JESTEŚ PRZY MNIE, JAK ZA DAWNYCH LAT. WIDZĘ ZNÓW NASZ DOM, CIEBIE MAMO W NIM. WSPOMINAM STARY KLON, CIEMNY I WYSOKI JAK DYM. MAMO W SERCU CIĘ KOŁYSZĘ, LIST DO CIEBIE PISZĘ, CIEMNY JAK TA NOC. TO NIEPRAWDA MAMO, JUTRO WYŚLĘ LIST. I BĘDZIE MAMO,TAK JAK MIAŁO BYĆ. A TY MAMO ŚPIJ JESZCZE NOC,DOBRZE ŚPIJ O,MAMO.............................współczuję bardzo ...wiem co to za ból strata MAMY
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma." Wisława Szymborska
Beata
"śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my a nasze ciało, to tylko zwiędłe liście na drzewie życia".
Beata
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
mama Bartka Szczyrba
mama Bartka Szczyrba
zapalił(a) dnia 2016-10-19
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa....Pani pamięci Pani MARIANNO ....
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-