Marcin... minęło już 5 miesięcy, smutnych miesięcy... Dziś również mija
6 lat od kiedy odeszła moja mama. Jest to podwójnie przykry dla mnie dzień...
Modlę się za spokój Twojej duszy.
Zgłoś SPAM
mama
23.X.2010 sobota godz.5,30 kiedy przestało bić ukochane serce - 16.VIII.1975
sobota godz.5,25 to chwila Twoich narodzin - dzień najszczęśliwszy kiedy
rodzą się dzieci. Tyle się zdarzyło przez 35 lat.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
To już pięć miesięcy - jak ten czas szybko leci... Tak bardzo mi Ciebie
brakuje...Modlę się codziennie o Twoje szczęście w niebiańskiej krainie...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P Przemka
Przechodziłam-głowę pochyliłam....spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
"Ludzie z Goplańskiej"
Marcin, zebrana składka do kapelusza - to na mszę św.przy Nałęczowskiej w
Twojej intencji. Będziemy się modlić, aby BÓG CI wybaczył, a nam dał
siłę.
Zgłoś SPAM
mama
Smutno mi, Boże - Dla mnie na zachodzie......)) Ale przed Tobą głąb serca
otworzę, Smutno mi, Boże. W każdej chwili dnia brak mi Ciebie.
Zgłoś SPAM
Najbliższa rodzina
12 rodziny ZUZI - rok temu jeszcze wszyscy byliśmy razem. W tym roku
symboliczna uroczystość już bez Jej Ojca chrzestnego, ale jesteśmy z TOBĄ
duchem i modlitwą.
Zgłoś SPAM
mama
Ukochany Synu, dziękuję Bogu, że pozwolił mi zrealizować daną Ci
obietnicę, że nigdy już nie będziesz sam. Oczekuj mnie z nadzieją na być
może rychłe spotkanie. Bardzo tęsknię.
Zgłoś SPAM
Tęsknie bardzo, Dla Ciebie
http://www.youtube.com/wa tch?v=CVqaKTegd0o
Zgłoś SPAM
kasia s
dzis wspominalam cie z marta...
Zgłoś SPAM
mama
NAJDROŻSZY, mam nadzieję, że dane CI przyrzeczenie wykonam. Są to
najbardziej trudne dla mnie dni. Modlę się, aby dobry BÓG dał mi siłę
przetrwania tych jakże trudnych chwil. TY na zawsze w moim sercu
Zgłoś SPAM
WIESŁAW
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama
Idzie wiosna, słońce, ciepło - wielu młodych ludzi wyszło na spacery, a
gdzie jest mój piękny chłopiec? Boże, wybacz moje słowa. Tak bardzo nam GO
BRAKUJE.
Zgłoś SPAM
ia
tęsknie
Zgłoś SPAM
Piotr Kłoszewski
Zgłoś SPAM
mama
Jak zwykle, chociaż nie piszę, modlę się i całuję na dobranoc.
Zgłoś SPAM
ADAM
Nigdy Cię nie zapomnę, po prostu się nie da.
Zgłoś SPAM
mama
W środę popielcową zaczynającą Wielki Post z posypaną popiołem głowę -
modlę się aby Dobry BÓG przyjął Cię do swego grona. Nie znaczy to, że nie
będę się z NIM wadziła o to, dlaczego mi Ciebie zabrał.
Zgłoś SPAM
mama
Ja sama jedna na szafir święty modlę się głośno - a z mego włosa Jedna za
drugą - jak diamenty Gwiazdy modlitwy -lecą w niebiosa J.SŁOWACKI-modlitwa
Zgłoś SPAM
mama z hanią
Zawsze będziemy Cię kochać. Tak bardzo nam Ciebie brakuje.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.