Marcinie,zostawiam tu moje światełko...bądź szczęśliwy...(*)
Zgłoś SPAM
Paweł z rodziną
Marcin, spóźnione, imieninowe życzenia rychłego osiągnięcia szczęścia
wiecznego.
Nie zapomnimy Cię nigdy kolego.
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Najdroższy, odejść na zawsze, to zbyt mały powód, żebyśmy przestali CIĘ
kochać.
Jesteś zawsze z nami. Modlitwa i światełko na dziś.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Słowa zbyt małe, zbyt niejasne aby mogły wyrazić to co w sercach
naszych...[*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, dla Ciebie światełko pamięci na sobotę
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"...i kiedy bedziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imie w Waszym
sercu, a ja bede z Wami." Pozostawiam ślad mojej pamięci i modlitwy
Pamiętam zawsze nawet kiedy mnie tutaj nie ma (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, dlaczego zostałeś wyrwany z rodziny, z tych ogrodów, pól,
łąk....?
Dla CIEBIE róże kwitną teraz w Niebie!!
Moja dzisiejsza modlitwa w 19 urodziny Maćka.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..,,najwazniejsze co zostaje po nas-to miłość, która sięga poza grób..A
wiara -daje nadzieję na spotkanie..,,
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Przesyłam Ci duchowo wszystko, co tutaj było, jest i będzie dobre,
piękne, mądre i wzruszające. Niech niesie Ci radość i wieczne szczęście,
Marcinie ...
Zgłoś SPAM
Mama
Są ludzie koniecznie potrzebni - bez których radość staje się goryczą, bez
których
słońce ocieka czerwienią śmiertelnej tęsknoty - Ludzie, po których miejsca
krzyczą.
Kochanie, taka jest codzienność.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, szybciutko zanim wyjadę całuski i światełko...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Imieninowe Światełko wraz z serdecznym westchnieniem, życzeniami wiecznego
szczęścia i odpoczynku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sebastian
Marcin, jak przykro wpisywać się na tę stronę w dniu TWOICH IMIENIN.
Zawsze były to piękne, szczęśliwe dni.
Boże udziel nam pogody ducha abyśmy godzili się z tym czego nie możemy
zmienić.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku w dniu Twych imienin życzę Ci niebiańskiego szczęścia bo wierzę
że dotarłeś już przed oblicze Najwyższego. Odpoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jacek Dębski
Marcinie, przyjacielu - Twoje Imieniny! jak to możliwe, że się dziś nie
spotkamy.
Bądź Tam szczęśliwy.,
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kochanie, dziś w dniu TWOICH imienin - najpierw płynące z głębi serca
życzenia, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się bliskością Boga. To co
również Cię ucieszy -decyzją sądu -pozostaję na Słowiczej
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Śmierć nie jest w stanie rozdzielić kochających się dusz, jednak
czasem tylko ona potrafi połączyć nas z tymi, od których tak boleśnie
oddziela nas życie..." Moja pamięć na dziś (*)
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Mikołajkowe światełko dla Ciebie, Marcinie. Bądź szczęśliwy [*][♥][*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Dziś mikołajki..Cóż więcej mogę Ci dać niż modlitwę i
światełko...Pamięć pozostanie na zawsze[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Wiesław Młynarczyk
Palę dla ciebie znicz w te Mikołajki [pamiętam kiedyś cię wylosowałem w
mikołajki w szkole chyba w 6tej klasie ] spoczywaj w pokoju .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.