[*][*][*]Świąteczne Światełko, Marcinie. Oby szczęście było zawsze Twoim
udziałem. Niech spotyka Cię to, co Tam jest najwspanialsze...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Wraz z tym Świątecznym Światełkiem życzę Ci Marcinie, by Twoje
Nowe Życie było przepełnione szczęściem i radością z duchowych
prezentów, którymi obdarzają Cię Bliscy, Przyjaciele i znajomi
Zgłoś SPAM
najbliżsi
Kochanie, choć odszedłeś cicho, wśród nas ciagle żyjesz, w naszych sercach
TWOJE
serce bije.
Na zawsze NASZ.....
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
Moja pamięć i modlitwa w ten świąteczny czas (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
,,Cicha noc,..świeta noc..,,
niech ten czas,gdy Słowo ciałem się stało..napełni Twoich bliskich
...ufnoscią i otuchą!!Marcin..[*]
Zgłoś SPAM
Twoja mama
A kiedy noc zapadnie, cicha nowa gwiazda zabłyśnie na Niebie - w niej będą
CIEBIE
widzieć ci co Cię znali, co kochali CIEBIE.
Tak bardzo nam CIEBIE brakuje.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku dziś Boże Narodzenie - choć powinniśmy się cieszyć to dla nas
smutny czas. Bardzo nam Ciebie tu brakuje. Życzę Ci abyś odnalazł
szczęście w Niebieskiej Krainie. Całuję Cię bardzo mocno
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, tak bardzo bym chciała żeby było już "po świętach".
Od kiedy CIEBIE nie ma, wszystko jest nie takie i tylko wzgląd na dzieci
zmusza do rozsądku, bo one bardzo się cieszą. Bóg z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
mama
Boże mój, nadchodzi ta potworna noc 22/23 m-ca, pozwól ją w ciszy
przetrwać.
Matko Najświętsza bądź mi pomocą.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, codziennie patrząc w TWOJE piękne, niebieskie oczy, myślę - nie
prawdą była chwila, kiedy całowałam zamknięte powieki.
Zawsze będziesz moim pięknym chłopcem.
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Szukasz prawdy ale nie tajemnic.Liścia bez drzewa,wiedzy a nie zdziwienia.Boisz
się oprzeć na tym czego nie można dotknąć…nie wiesz,że dowodem na
istnienie jest to,że tego dowodu nie ma...♥
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Dzisiaj zapalisz małą białą świeczkę Wypowiesz na głos dziecka
swego imię. Fatalny dzień przeznaczenia zmienił życie Twoje. Święta już
nigdy nie będą te same..."Marcinie, nie przestaniemy wołać...[*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Marcinie, światełko pamięci [*][*][*]. Bądź w nadchodzące, świąteczne
dni blisko swojej Mamusi ... Puste miejsce przy wigilijnym stole już zawsze
będzie dla Was, Ukochane Dzieci
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcin..jest 21 .00..własnie właczyłam apel Jasnogórski..a zaraz potem
odczytałam wpis Twpjej Mamy u Seby..dziwne?nie.. pozdrawiawiam Twoja
mamę...(((..
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie moje, najtrudniejsze są wspomnienia.....one zadają ból sercu, które
woła
cichutko i z utęsknieniem......WRÓĆ.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemkazysiva described
Choć łzy płyną,to już koniec...nie zostało już nic więcej...tylko ten
deszcz co o szyby się rozbija i płacze wraz z nami....A my, my musimy
przetrwać kolejne święta bez naszych dzieci...[*]
Zgłoś SPAM
mama
Na dobranoc moja modlitwa i nieustająca tęsknota - Kochanie.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Uwolnieni z materii promieniejecie Jasną Energią Miłości w innych wymiarach
Waszego Istnienia.Nieustannie łączymy się z Wami duchem i myślą w
nadziei,że dotrze do Was ten przekaz...Marcinie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Kochanie, zgasłeś nam jak świecy płomyk, bez buntu, bez słowa skargi,
bezbronny -
samotny w tej ostatniej drodze.
Zawsze z nami.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Jestem tu codziennie - milcząca ale stale pamiętająca. Modlę się codziennie
o spokój dla Twej duszy. Całuję Cię mocno [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.