Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na
przyszłość...I nie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy
bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą...Marcinku[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
inna cierpiąca matka
Patrząc na Twoje zdjęcie, trudno sobie wyobrazić ból najbliższych.
Musiałeś zostawić nieopisane cierpienie.....M a r c i n
Zgłoś SPAM
mama
Biała róża.. a na każdym płatku..jedno pożegnanie.
To co w sercu moim na zawsze zostanie - to TY KOCHANIE.
Światełko i modlitwa również za wczoraj.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wy wiecie wszystko,a my nie wiemy nic...nikt nie zrozumie,nie wytłumaczy,nie
pocieszy,nie wznieci nadziei...BYLIŚCIE,JESTEŚCIE I BĘDZIECIE Ukochane i
Niezastąpione nasze Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niech noc ta skończy się przebudzeniem. Niech brzask poranny
rozjaśni nasze mroki, gdy uśmiech znowu dojrzymy dobrze znany, a Dusza Matki
przytuli Duszę Dziecka...
Zgłoś SPAM
mama
Dzisiejsze światełko i modlitwa dla CIEBIE - Najdoższy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie szczęśliwi wśród Aniołków,więcej nie możemy...więc choć
tyle...w naszych sercach,wspomnieniach Jesteście....przecież na nas czekacie
bardzo blisko,tuż,tuż...po drugiej stronie....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...(*)..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wyobrażenie,marzenie,obietnica....że gdzieś,kiedyś,może....marzenie to
zmieni nas w sen,a sen w wieczność - byle szybko....tak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama
Nigdy nie mów komuś, kto przeżywa głęboki ból: "Wiem, co
czujesz" - bo nie wiesz!
Oby nigdy, żadna matka nie musiała żegnać na zawsze swojego dziecka...
Kochany SYNU.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nie wiemy kiedy i gdzie to nastąpi...W gwiazdach,innych wymiarach,nieznanych
przestrzeniach...Nadejdzie dzień,w którym znów pójdziemy razem w
szczęśliwą rzeczywistość Lepszego Świata.Marcinku[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niech będą przed Wami otwarte wszystkie Nieba, by płynęło do Was, Dzieci,
nieskończone Dobro Nowego Życia, rozświetlając Dusze uczuciem spełnienia i
szczęścia... Marcinku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzieci nasze hen w błękicie,dusze Ich fruwają w Aniołka przebraniu,myślimy
o Was i wierzymy skrycie,że wyciągniecie kiedyś ręce w powitaniu ....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, Luty - jakże mroźny, tak kochałeś ciepło i jasność.
Jak mam nie myśleć, że jest CI ZIMNO I CIEMNO!
Tylko Matka Najświętsza w tym czasie może Cię wziąć pod swój Płaszcz.
Ja tylko się modlę.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo gdy odchodzi miłość życia wali się cały świat.....tak bardzo tęsknimy
Dzieci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.