Boże mój wołam, a nie odpowiadasz...
Ty mnie czyniłeś bezpiecznym u piersi mej matki....a teraz?
Ukochany, będzie dobrze.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo przecież Oni nadal są w naszych sercach,nadal są w naszych snach,nadal Ich
obecność czujemy....tylko Ich dotknąć nie możemy....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Mieliście żyć dla siebie i dla nas... Wszystkie plany odeszły
razem z Wami. Tak trudno się z tym pogodzić. Serce boli... Bądźcie Tam
bardzo szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Zgłoś SPAM
TWOJA MAmi
NAJDROŻSZY, po ciemnej nocy, BÓG dzień na ziemi czyni i słońcu z morza
wstawać
każe.....
Idzie wiosna, nieśmiało zagląda słonko, może i tam gdzie jesteś też
dotrze?
Tak bardzo nie lubiłeś ciemnośći
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Jest taka chwila, w której, zdani sami na siebie, ludzie przestają
żyć, a starają się zaledwie przeżyć."To chwila kiedy żyjemy
wspomnieniami o Naszych Bliskich, którzy czekają na nas w Domu Ojca (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
[*]...(((!!!Marcinku..(((((...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
..że się wnet spotkamy,pożegnać się jest znacznie lżej.Jesteśmy gośćmi
tu...na ziemi lecz mamy także inne cele i prośbę,kiedy odejdziemy nie
płaczcie po nas...ale jak pogodzić się z Waszym odejściem?
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niech dla Ciebie jaśnieje Światłość Wieczna, która niesie
radość Nowego Życia... Bądź szczęśliwy, Marcinie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy gośćmi tu... ma ziemi,przez wiele lat lub krótką chwilę i gdy
nasz bilet straci ważność znikniemy cicho jak motyle.Jesteśmy gośćmi
tu...na ziemi i trudno będzie odejść z niej lecz wiedząc,..
Zgłoś SPAM
wiesław młynarczyk
Pokój twojej duszy Marcinie
Zgłoś SPAM
mama
(***)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Dzisiejsze światełko dla Ciebie, Marcinie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stracić Dziecko...to tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie....poznać jak
bardzo boli tęsknota za Kimś,kto odszedł już na zawsze...
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Miałam się nie wypowiadać w szczegółach na tej stronie podczas W.POSTU.
Jednak wspomnienia są tak duże, są Rajem, z którego nikt nie może nas
wypędzić.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.