[*][*][*] Ciche westchnienie w intencji Twojej Duszy, Marcinie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przestały bić Wasze serca...nasze biją lecz bolą tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, na dobranoc modlitwa i wieczne światełko dla CIEBIE.
Na zawsze mój..
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Bardzo późno dzisiaj do CIEBIE zaglądam, ale kocham równie mocno.
Byłeś i będziesz - Kochanie.
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kocham CIĘ bardzo, moje piękne Dziecko i z Twoim imieniem w sercu klękam do
modlitwy. Bądź tam szczęśliwy...
Zgłoś SPAM
mama
W poleconych przeze mnie intencjach (dla Ciebie i HANI z rodziną) w dniach
10-18 III-Księża Werbiści odprawiają 9 mszy św.ku czci
św.Józefa,dziękując Trójjedynemu Bogu za łaskę i wstawiennictwo-MARCIN
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle spraw niedokończonych...W sercu ból nie do opisania- dlaczego???Dlaczego
odeszliście tak nagle zostawiając pustkę i żal...zostały nam tylko
wspomnienia wspólnie przeżytych lat..
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Tam jest bardziej dostojnie,macie więc wreszcie więcej
spokoju...bądżcie szczęśliwi wśród Aniołów,więcej nie możemy...więc
tylko tyle....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, dzisiaj imieniny Pani Bożeny Grodzickiej - Twojej Wielkiej
Przyjaciółki.
W Twoim i swoim imieniu złożyłam serdeczne życzenia.
Obie popłakałyśmy się w słuchawkach. Kochamy CIĘ
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niech miłość Bliskich będzie Ci ciepłą kołderką, gdyby Tam
było chłodno, niech Ich myśli prowadzą Cię drogą do szczęścia, a
zapalane światełka oświetlają Ci tę drogę, Marcinie ...
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Nigdy i nigdzie,nie odchodzimy bez Was...Nigdy i nigdzie,nie ma nas bez
Was...Żadna podróż,żaden żal nieskończony bez Was,bez waszego imienia co
oddycha w nas...(*)♥
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami łez już brakuje,tęsknota dręczy,wszystko smuci.W sercu Wasz
obraz się maluje...kto nas nauczy żyć bez Was????
Zgłoś SPAM
mama
Mieć ukochane Dziecko i stracić, to jak kupić szczęście i łzami
zapłacić.
Te łzy nigdy, nigdy nie obeschną!- Kochanie moje.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.