ANIOŁKU ! DZISIAJ TWOJE ŚWIĘTO. DLA NAS MATEK, SMUTNE. WIĘC , RADUJ SIĘ
DZISIAJ Z WSZYSTKIMI ANIOŁKAMI TAM WYSOKO W NIEBIE A JA , KAŻDEGO DNIA MODLĘ
SIĘ ZA CIEBIE. (*)(*)POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
pamiętam..(*).....
Zgłoś SPAM
mama
Cóż CI dzisiaj mogę dać w dniu DZIECKA. Boże, jak niewiele a jednak Dużo -
błagalną modlitwę i ten nikły ognik nadziei- KOCHANIE
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
(*)
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Dzisiejsze światełko pamięci, Marcinie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście naszymi Aniołami,co noc do poduszki przytulacie nasze
łzy...zasypiamy w objęciach smutku pod baldachimem marzeń...tam gdzie
Jesteście my dopiero zmierzamy...
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
TWOJA DUSZA WZNIOSŁA SIĘ KU GÓRZE MARCINIE BY LŚNIĆ CZYSTYM BLASKIEM NA
NIEBA LAZURZE... (*)... Za łzą spływa łza, W ciemności skryta twarz,Każda
łza boli tak...
Zgłoś SPAM
mama
Tak mało jest szczęścia na ziemi, więc zbieram wspomnienia, by w ciężkich
chwilach
upajać się się nimi jak wodą w chwili pragnienia - KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, miałam b.ciężki dzień.
Całując CIĘ na dobranoc. pamiętam o wszystkich naszych DZIECIACH.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Usta milczą,dusza płacze ,zawsze będzie już inaczej...dla innych ważne
dni,których nie znamy,a dla nas ważne te,które kochamy...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku*(...(((!!!(((...
Zgłoś SPAM
mama
Ukochany Synu .... tak bardzo pusto i smutno bez CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Jeszcze wczoraj wszędzie pełno było Waszej radosnej obecności... Dziś z
każdego kąta bezdusznymi oczami spogląda samotność... Dlatego bądźcie
blisko, Dzieci nasze, byśmy wytrwali w bólu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To co dał nam świat,niespodzianie zabrał los,dobre chwile skradł,niosąc w
zamian tęsknotę i łzy...tak bardzo brakuje Was Dzieci,z każdym dniem coraz
bardziej....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówią ,,nie płacz,,-a łzy same płyną...odeszliście na wieki,serca pękły
na pół,brak słów....tylko łzy,wspomnienia...tylko pamięć
została...Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
mama
Mam kłopoty z komputerem- jakaś wtyczka uległa awarii.
Ty byś sobie z tym problemem poradził, ja muszę ściągać serwisanta. Ale
cóż to.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, jedna chwila wystarczy żeby życie w przepaść runęło, aby
wszystko co
najdroższe w nicość odpłynęło.
Zgubiło się w jednej chwili.... odeszło.
Jutro MAGDY IMIENINY-bądź z NIĄ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.