Odejscie, to niedłączny element życia czlowieka, coś, co łączy wszystkich
ludzi,
co spotka każdego z nas.
Ukochane DZIECKO, dlaczego mnie zostawiłeś?
Zgłoś SPAM
mama
Byliśmy dzisiaj z Maćkiem u CIEBIE - zastaliśmy czerwoną rózę położoną
na płycie,
pewnie od kogoś komu byłeś bliski.
Nie pozwalasz o sobie zapomnieć - nikomu. KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol
wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać...po drugiej stronie odnajdziemy
się....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Tulę CIĘ do serca na dobranoc, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....jak żyć bez Was????Dzieci
Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama
Na zawsze MÓJ.
Bóg z Tobą KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie ....Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci ,którzy Cię kochali i których Ty kochałeś,na zawsze Cię
zapamiętają,ponieważ wyryłeś swoje imię w ich sercach,a nie na
marmurze....
Zgłoś SPAM
mama
Tak bardzo chciałabym móc cofnąć czas - KOCHANIE, Wiesz o tym, prawda!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Gorąco tulę CIĘ na dobranoc -Kochanie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy śmierć ta była komukolwiek potrzebna???-A cisza będzie trwać...Niechaj
trwa.Bo w ciszy łatwiej zapamiętać gest i uśmiech,i oczu blask,i twarz
Ukochanego Dziecka....
Zgłoś SPAM
mama
Pustka wokół, pustka w sercu potęgują rozpacz.
Tyle miałes planów na przyszłość, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak smutno,tak pusto,tak cicho...dziś w Niebie blaskiem Swoim świecisz....
Zgłoś SPAM
mama
Dlaczego PANIE zabierasz TYCH najbardzieej kochanych...
Dlaczego obdarzasz krzyzem ludzi.... przeciez do życia przez CIEBIE
powołanych? (...).
KOCHAM CIĘ NIEUSTANNIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,gdyby tak łzy cofały czas,to na pewno
żylibyśmy w zachwycie,a Wy ciągle bylibyście wśród nas...Ukochane Dzieci
Nasze...
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, nic wspomnień nie pokona choć NIEBO ciemnieje.. Wiem, że znów
bedziemy
razem, spotkamy się w Niebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.