Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co nam pomogli w życiu wiele...
i próżno wtedy pytać BOGA - czemu odchodzą przyjaciele?
ŚPIJ w spokoju, kolego.
Zgłoś SPAM
mamaEmilka
światełko do nieba [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar,
płacze, a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość matki.(J.I.K.)
KOCHANIE MOJE - na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy i tęsknimy Aniołki nasze Ukochane,światełko do samego Nieba.....
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
,,Kiedy odejdziemy, ważne będą tylko ślady miłości, które
pozostawimy" Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
[*}
Zgłoś SPAM
mama
Czasem na chwilę gaśnie słońce, duszę wypełnia gęsty mrok
Nikną nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok... KOCHANIE MOJE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bądźcie dzieci szczęśliwe w Tym lepszym świecie.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku*(((((
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęście,radość,uwielbienie-jedna chwila to rozprasza-tylko to,co w sercu
płonie wiecznym jest- to miłość i pamięć nasza....
Zgłoś SPAM
mama
TWÓJ ANIOł CIĘ rzucił - w daleki odbiegł świat i próżno wzywasz, żeby
CI zwrócił
zabrany marzeń kwiat.
MY wierzymy, że TWOJE marzenia na pewno kiedyś się spełnią.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy śmierci już nie będzie za rok,za sto,za chwilę,znajdziemy Was
wszędzie,czekaliśmy dni tyle.Chwycimy się za ręce,ruszymy gdzieś przed
siebie...będziemy przeszczęśliwi i wolni jak motyle....
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, choć się nigdy, nigdzie połączyć nie mamy
Zamilkniemy na chwilę i znów się wołamy.
Teraz to nam pozostało.
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, TWÓJ wymarzony KRAJ DŁUGIEJ BIAŁEJ CHMURY znowu nawiedziło silne
trzęsienie ziemi.
Byłbyś bardzo zasmucony taką okolicznością.
Ale przecież TY to wiesz, prawda?
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Kochany człowiek nigdy nie umiera, żyje wciąż w myślach i
wspomnieniach" Pozostawiam ślad mojej pamięci i modlitwy (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.