BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O
NIM... BO WYSTARCZY MYŚL,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE NAS DZIELI...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam,Marcinku...
Zgłoś SPAM
Mama
Daremne żale, próżny trud..Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud - nie wróci do istnienia.(A.Asnyk)
Kochanie moje, tak smutno bez CIEBIE..))) jeszcze ta przygnębiająca pogoda.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak uwierzyć, że to wszystko ma sens, że gdziekolwiek Jesteście dobrze Wam
jest, że Jesteście z nami, choć w innej postaci... i przekonaj, że tak ma
być....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Życie to prolog. Śmierć jest początkiem, nie końcem”
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
W ten szczególny dzień przytulam wszystkie mamy ....jest cieżko,bardzo
cieżko,ale musimy wierzyć,że jest IM tam lepiej......Światełko i modlitwa
dla Was Ukochane dzieci...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Przytul mocno Swoją Mamusię Ukochaną ,Marcinku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach trwajcie, przy nas bądżcie na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
Wreszcie trochę słońca w dniu Matki, ale dla nas pozostanie zawsze ponury.
Moje szczęście, że mam jeszcze Ukochaną HANIĘ i wnuków.
Tulę, przyciskam CIĘ do serca, SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę”
Walter Flex
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną.Wy Kochani
ciągle żyjecie w naszych sercach i pamięci i żyć będziesz
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...czy Twoja Mami dzisiaj słucha kazania na Jasnej
Górze???...najpiekniejsze kazanie-jakie kiedykolwiek słuchałam..płaczę
cały czas...Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze ANIOŁKI (**)(**)
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
Kiedy wszystko ogranicza ciemność,
BÓG zapala gwiazdy, aby nas bezpiecznie przeprowadzić przez noc.
SKARBIE MÓJ, bardzo mi CIEBIE brakuje!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.