życie jest snem, a miłość jego śnieniem. Alfred de Musse.Światełko
aniołku dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Jedna chwila
zmienia wszystko
i pozostawia
z milionem myśli,
których nie potrafimy
zrozumieć..(*)
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
nAJPIEKNIEJSZY DAR TO PRZEBACZENIE,
TAM, GDZIE NIE CHCE SIĘ PRZEBACZYĆ, OD RAZU POWSTAJE MUR.
OD MURU ZAŚ ZACZYNA SIĘ WIĘZIENIE.
Wszystkim, którzy CIĘ skrzywdzili - PRZEBACZAM!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie chcą nam zdradzić o raju wieczności, bo dla Nich zatrzymał się czas, my
przypominamy Im zniczem miłości, że ciągle są w sercach każdego z nas.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Boże, daj nam siłę aby zaakceptować rzeczy, których nie możemy zmienić
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Trochę ochłonęłam...)))może te troski wreszcie sie skończą.
Idę do CIEBIE.. POROZMAWIAĆ!!!
KOCHAM NAJBARDZIEJ, JAK TYLKO MATKA MOŻE KOCHAĆ DZIECKO
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję...tęsknimy Aniołki..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Marcinku pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Cała nadzieja..wiara..że niebawem wszyscy się spotkamy...czekaj na nas..tak
jak i my czekamy na spotkanie z Tobą Marcinku....[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...tylko to co jest w nas pozostaje takie samo,
tego nikt nam nie wydrze, nie zabierze, to nasze, zastrzeżone dla Nas i dla
Was...i czasu nadziei...
Zgłoś SPAM
Halina c. śp.Marianny I Kazimierza Jannasz
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam - gdzie
kochamy...((*))
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy,Marcinku,dziękujemy,że czuwasz nad Bliskimi...
Zgłoś SPAM
MAMA
KOCHANIE, dobry BÓG wysłuchał naszych modlitw i próźb..... nie jest tak
źle, jak wyglądaly początkowe badania.... DZIĘKI CI PANIE, DZIĘKI.
SKARBIE, napewno pomogleś tam z GÓRY.
Bardzo CIĘ KOCHAMY.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.