Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Na zawsze w
naszych sercach.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zamykamy oczy...wołamy Was w naszych marzeniach chwytając Waszą dłoń...lecz
Wy oddalacie się w dal, coraz dalej i dalej nieuchwytni i wolni jak ptaki....
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Wybaczcie Wsyscy, ale o WAS pamiętam, KOchaNE NASZE Aniłki ;
JEdna Z CIErpiących ,mam.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, nic się nie zmieniło - Byłeś, Jesteś i Będziesz...****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć to skarb człowieka... Dni nie zawsze są łaskawe... Wszystko płynie
jak rzeka...Zostaniesz w pamięci na zawsze...Światełko i modlitwa dla Was
Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć
A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie..."
John Ronald Reuel Tolkien
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejny 23,Marcinku.Smutek i żal tylko nam pozostał....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
W ten smutny 23-ci...Pełne ciepła i pamięci niedzielne światełko ...[*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
23-ci..ach ta noc, jaka straszna była ta noc.. jakby było mało..wczesny ranek
przywitał nas burzą tworząc dodatkowo nastrój grozy. BOŻE, wybacz, że się
skarżę, ale ciagle będę pytała: dlaczego? SKARB
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
światełko na niedzielę zapalam , zostawiam modlitwę
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jutro znów wstanie słońce , wyjdzie zza chmurki lecz dla nas już nic nie
będzie takie samo, bo nie ma z nami naszych Ukochanych Aniołków...już nic
nie będzie takie samo.....
Zgłoś SPAM
To JA
Pmiętam i często wspominam... wielka żałość!!!
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE.!!!
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Odpoczywaj Marcinku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Bóg zabiera i zrywa ze swego ogrodu najpierw te najpiękniejsze kwiaty. Jak
każdy mądry ogrodnik.Światełko i modlitwa dla Was Kochanie Aniołki....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę, kto śmiał
odległość taką postawić za przeszkodę?Wy tam, my tu wciąż tkwimy
czekając na spotkanie, wracajcie z tej podróży niech ona snem się stan
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.