Marcinku nie zapomniałam o Tobie tylko walczę z trudami dnia codziennego. Mam
nadzieję że moje babcia która ostatnio dołączyła do Ciebie przekazała Ci
to o co Ją prosiłam. Tęsknię potwornie [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ ****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To nie prawda,że czas leczy rany,tęsknimy coraz bardziej....Światełko i
modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy na pewno, że życie wieczne jest Waszym udziałem, pociechą dla nas jest
tylko jedno, że się spotkamy i to niebawem.....
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie Moje, tak pięknie wokół....a nam smutno, że TY nie możesz się
cieszyć
tym widokiem. Większość roślin sadzonych było Twoimi rękami...
SKARBIE NASZ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Kolejny szesnasty,Marcinku...za miesiąc miałeś pojawić się na świecie,taka
radość....a u nas teraz wielki smutek tego szesnastego...dla Ciebie wieczorne
światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć to skarb człowieka... Dni nie zawsze są łaskawe... Wszystko płynie
jak rzeka...Zostaniesz w pamięci na zawsze...Światełko i modlitwa dla
Ciebie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spieszmy się kochać Naszych Bliskich ciepłem czułych słów, szklane
krusząc mury, śpieszmy się...nim będzie po wszystkim i żaden cud nie
przeniesie góry....
Zgłoś SPAM
mama Adasia i Daniela H
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Kolejny 16-ty dzień miesiąca - SKARBIE MÓJ i to oczekiwanie!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tych, których kochamy nie umierają,bo miłość to
nieśmiertelność.Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij aniołku
spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myślami za Wami płyniemy, a serca rwą się jak ptak...bo tak bardzo nam Was
brak Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
W DALEKĄ PODRÓŻ ZABRAŁ CIĘ BÓG JEDNĄ NADZIEJĘ NAM DAJĄC, ŻE KIEDYŚ
PRZEKROCZĄ TEŻ NIEBIOS PRÓG CI,KTÓRZY TUTAJ W BÓLU ZOSTALI.
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko pamięci Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nam tęskno i smutno, nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak
sen, znów za rękę pójdziemy na spacer, musi przyjść ....i nadejdzie ten
dzień....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.