Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
żyliście krótko ,ciekawi życia , chcieliście zmienić świat, lecz
zdmuchnięto Wam płomień świecy z Waszego życia i nie dano Wam szans.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Pmniętającym o Tobie z głębi serca dziękuję.
Marzyłam, abym mogła być osobiście na tej mszy...ale trudno///
KOCHANIEM moim Będziesz na zawsze ***
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
SKARBIE, na 38 URODZNY... 16.08.2013 o godz.7,00 w kaplicy Cudownego Obrazu
Matki Bożej na Jasnej Górze zostanie odprawiona msza św. w Twojej Intencji.
Życzliwych, zapraszam do wspólnej modlitwy.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
KOCHANIE.....jestem w domu, na tyle starczyło sił...Dzięki BOGU i za TO!!
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku jestem w z Twoją Mamą całym sercem i modlitwą aby szczęśliwie
dotarła do Częstochowy. Z Tobą jestem ciągle myślami...Odpoczywaj w
spokoju[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie uciekają.Światełko i
modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ukochane serca umilkły, a taka moc w Nich była, niezniszczalne się
zdawały....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
. „Trudno jest powiedzieć – żegnaj na zawsze komuś najbliższemu”
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie sierpniowe światełka dla Marcinka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W objęciach jasności - szczęśliwi na wieki.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Podaruj kropelkę nadziei
Tym, którzy na nią czekają
Spraw, by przez łzy ujrzeli
Cię, którzy nic już nie mają prócz wspomnień(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego ♥ dla aniołka♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyście tu Byli...choć na chwilę...Byli blisko...prostsze by było nasze
życie, prostsze by było wszystko...Gdybyście wiedzieli jak ciężko żyć
marzeniami...czekamy na dzień, kiedy się spotkamy...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
dobranoc,Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Tęsknimy coraz bardziej,Marcinku Kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.Światełko i modlitwę
zostawiamy...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.