Nasza tęsknota...motylem leci do Was, przysiada na ramieniu, muska skrzydłami
policzek i wtedy już Wiecie, ze czekamy....bądż szczęśliwy Aniele, Mamę
przytulamy...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dzisiaj Twoje Urodziny,Krzysiu Kochany...nasze najjasniejsze swiatelko dla
Ciebie...Mamusie przytulamy..
Zgłoś SPAM
KOLEDZY
Nasza pamięć o TOBIE nigdy się nie zatrze - MARCIN, dobrze wiesz.
Odpoczywaj w spokoju....już TAM.
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Wymarzony, Wyczekiwany...KOCHANY MÓJ SKARBIE.
Dzisiejsze msze świete w intencji TWEGO zbawienia....jedna u stóp Królowej
Polski,
druga w naszym parafialnym kościele - tu tylko mogłam być obecna.
Zgłoś SPAM
Halina Górska
Urodzinowe światełko Marcinku...[[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż płyną dni, pośród nich my. Tak bliscy , a tak daleko od siebie.
Tylko piękne Wspomnienia zostały po Tobie Marcinku.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Kochany w dniu Twego święta życzę Ci wszelkich łask Bożych oraz
niebiańskiego szczęścia. Kocham i tęsknię... Odpoczywaj w
spokoju[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Jestem z TOBĄ KOCHANIE - zawsze, w każdej chwili.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce nieodłączny i wierny
lęk po policzku nas głaszcze....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Święto,Marcinku,bardzo smutne święto....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały tylko
wspomnienia i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
Mama
W to WIELKIE ŚWIĘTO - proszę MATKĘ BOŻĄ, aby była CI pomocą w drodze do
PANA.
SKARBIE MÓJ KOCHANY.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
"Ofiaruję Ci, Boże, mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mojego w ręce Twoje" - na zawsze w naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy !!!!.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego [**]
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Miałeś się pojawić wsród nas 25 sierpnia, ale tak bardzo CI się
spieszyło!!
KOCHANE SERCE MOJE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz na 20 dni naszej
nieobecności.Śpij
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.