Ludzka dusza jest jak tęcza nad przepaścią, jak całe życie znika. I taki
wielki żal jakby zgasła czyjaś miłość - tych co zostali
przenika.Światełko i modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze życie zostało zamknięte jak książka, którą czytaliśmy. Biorąc ją
do ręki, nie możemy znależć strony, na której skończyliśmy...sen to czy
jawa? Ukochane Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamietamy!!!!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - tęsknota za Wami serce rozdziera
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I prosimy - w sercach trwajcie, przy nas bądżcie ....na zawsze Kochani...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą a one wracają... ... w
snach, w tęsknocie...w żalu(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętaj,że choć już jesteś w niebie zawsze bliscy będą czekać na
Ciebie.....Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko od nas, nie widzimy Was, choć pragniemy ujrzeć...dusze
nasze ogarnia pustka i smutek, i zadajemy sobie wciąż pytanie - czemu nie ma
Was blisko tutaj Kochani???
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Marcinku....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć...Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, czasem rano, czasem wieczorem, ale
zawsze wtedy, gdy się jej nie spodziewasz.Odpoczywaj w spokoju Aniolku.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Swiatełko dla Ciebie Marcinku - imienniku Kochany
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
W tę pierwszą różańcową niedzielę, modlę się głośno a z mego
włosa...jedna, za drugą
gwiazdy modlitwy lecą w Niebiosa - do WAS WSZYSTKIE NASZE KOCHANE DZIECI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie..Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie to jest ważne, że można żyć samą nadzieją, lecz to, że życie bez
niej nic nie jest warte...(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.