Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego.Zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości drugiego serca....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie uciekają...a droga do
Ciebie daleka...Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozstanie - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość...my tu, Wy tam, jak żyć?
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku....mimo wszystko dzisiaj imieninowe swiatełko...w dniu
sw.Marcina...zresztą-w Niebie-czy TAM...nie ma pewnie tych naszych ziemskich
zwyczajów)..przytulam Twoją Mamę codziennie..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, Każda noc bólem,godzina
wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Potem znowu przychodzi
tęsknota,ból,cierpienie.Światełko.Pamięć.Modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
Mama
Wprawdzie dzisiaj są słynne Marcinki, ale SKARB MÓJ przeniósł swoją
uroczystość
na 7 grudnia chcąc być blisko imienin Mamy i urodzin Hani (6.XII).
Wszystkim składającym dzisiaj MU życzenia b.dziękuję
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Imieninowe światełko dla Ciebie Marcinku....Bądź szczęśliwy w Raju....
Zgłoś SPAM
Lusia
Listopadowe,śliczne płomyczki dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
światełka imieninowe niech płoną.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Są osoby o których się pamięta i osoby, o których się śni.
- Carlos Ruiz Zafo. Dla Ciebie Aniołku ♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję....potrzebujemy Was, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinkowi,w te smutne świąteczne dni....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.[*] Światełko i modlitwe
zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nawet mnie nie pożegnałeś,
odszedłeś...
Moje serce poszło z tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.