Pozostały nam tylko wspomnienia ,które serce ranią i tak bardzo smucą .[*]
Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie,Marcinku,moje światełko smutnej pamięci..Mamusię przytulam mocno
w tym Szczególnym Dniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę. tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w
naszych najskrytszych marzeniach, jest wciąż obok,
Zgłoś SPAM
TWOJA MamI
SKARBIE NAJDROŻSZY...WIESZ, TY WSZYSTKO WIESZ.
DZISIAJ NIE JESTEM W STANIE COKOLWIEK SENSOWNEGO NAPISAĆ.
KOCHAM CIĘ, KOCHANIE MOJE!!!
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku składam Twojej Mamie najserdeczniejsze życzenia imieninowe- dużo
zdrowia, wszelkich łask Bożych oraz spokoju i ukojenia w tych wszystkich
trudnych chwilach. Odpoczywaj w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie
możemy, że Bóg tak chciał...Ukochani
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” Światełko na
dzisiaj.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy".
(Dante Alighieri) Światełko i modlitwę zostawiamy ((*)).
Zgłoś SPAM
Mama
NAJDROŻSZY, TAK BARDZO BRAKUJE CIEBIE...))) szczególnie w tych zbliżających
się
dniach.
W modlitwach moich jesteście WSZYSTKIE UKOCHANE NASZE ANIOŁKI!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dla nikogo nie odszedłeś, naprawdę będziesz żył w naszych sercach i
myślach.
Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.
[*][*][*] Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ...
Zgłoś SPAM
Mama
ŚPIJ SYNACZKU, ŚPIJ MÓJ SOKOLE...)))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalamy znicze za wczoraj i
dzisiaj....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
JESTEŚ NASZYM ANIOŁKIEM KTÓRY CZUWA NAD NAMI ... JESTEŚ MIŁOŚCI
WSPOMNIENIEM ... JESTEŚ W SMUTKU POCIESZENIEM ... JESTEŚ ...... PAMIĘTAM [*]
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Mama
W pierwszą niedziełę adwentową, oczekujemy wspólnie z WAMI ANIOŁKI
UKOCHANE PRZYJŚCIA Malutkiego. ....Tylko, jakie smutne będą te święta!!!
Puste nakrycie i kawałek opłatka na talerzyku. KOCHANIE MOJE
Zgłoś SPAM
Lusia
Noc andrzejkowa jeszcze trwa,światełko i modlitwa dla Marcina...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.