SKARBIE MÓJ, kończy się ten świąteczny czas....i dobrze, w ciszy i spokoju
będziemy dalej trwać przy WAS WSZYSTKIE NASZE DZIECI. Będziemy jak TRZEJ
KRÓLOWIE PODĄŻĄĆ TAM, by oglądać JEGO OBLICZE i WAS.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniesz nam na spotkanie, znów
przytulimy Cię do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....Tymczasem odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne szczęście, wieczną radość daj Im dobry Boże - nie pytaj dlaczego -
Oni byli warci tego....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu.
Bóg obiecał siłę na każdy dzień.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okrutna tęsknota, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości
Ukochanego Serca...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy o Tobie,Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie I jak
mam nie mieć żadnych wątpliwości Kiedyś pozbawił mnie całej radości
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają.Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
.Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w sercu pustka,
smutek i żal Tak trudno śmiać się razem z innymi Gdy wiemy, że Ciebie już
nie ma wśród nas
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne światełka w tym Nowym Roku dla Marcinka...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Każde serce za kimś tęskni
I wspomina w ciszy zamyślenia.
Wydobywa się powiew ciepły
I w sercu wiele przemienienia...
~♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~♥
MOJA PAMIĘĆ,MOJA
MODLITWA...MARCINKU
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób, jak tylko tęskniąc...cisza,
mrok, pustka...odebrano nam to co najdroższe...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łez pożegnania kilka, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na
do widzenia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.