Nawet najtrudniejsza i najciemniejsza dolina kiedyś będzie łatwa do
przejścia,może wkrótce nadejdzie poranek i przywita nas ptaków
śpiew.Myślimy o Tobie stale.Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was dni, nie ma uśmiechu, puste dni i noce...zostały tylko
tęsknota i łzy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho
ktoś odchodzi,lecz naprawdę.tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w
naszych najskrytszych marzeniach,jest wciąż obok.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Twojej pamięci ,Marcinku....
Zgłoś SPAM
Lusia
Niedzielne płomyczki dla Ciebie Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w naszych sercach, kiedyś ten
płomień do Was przyniesiemy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę
zostawiamy...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście po drugiej stronie...możemy palić znicze i ofiarować Wam
modlitwę, tylko tyle możemy dla Was Ukochani...pamiętajmy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ. NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ.
MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE.(°)(♥)(°)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach ogień, ogień żłobi nam łzy, zostało tylko echo, nie zmienimy
nic....kto nam odpowie dlaczego Wy????
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jaką cenę ma ludzka nadzieja?
jest bezcenna!
...bo cenę mają tylko cierpienia!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE i Wszystkie nasze ANIOŁKI. Przez kilka dni nie będę mogła być na
tych
stronach...ale w sercu i myślach zawsze.
Tulę do serca zbolałych Rodziców. SKARBIE MÓJ****
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku...kolejna nieudana operacja za mną a ile ich jeszcze przede mną???
Nie mam już sił. Pomóż mi przetrwać ten trudny czas. Światełko i
modlitwę pozostawiam [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W myślach, w sercach...Nasze Aniołki...serca miłością przepełnione
czekają, wciąż czekają...na spotkanie...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.