Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
\\\"Gościnności nie zapominajcie, przez nią bowiem niektórzy nie
wiedząc o tym aniołów gościli.\\\"
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku...niedzielne światełko zostawiam i gorącą modlitwę o Twe
niebiańskie szczęście[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Sobotnie wspomnienie wraz z modlitwą i światełkiem...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercach schowaną....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi,w pierwszy dzień lata....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Aniołki, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście
ziemię, nasze serca z rozpaczy pękły....tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak nam żle, bo Was nie ma, tak nam żle, gdy nachodzą wspomnienia, tak nam
żle, bo Was nam brak...Aniołeczki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Żyjesz w sercach naszych na wieki
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, w tym ŚWIĄTECZNYM DNIU tulę CIĘ do zbolałego serca.
WSZYSTKIM NASZYM DZIECIOM - ANIOŁKOM zapalam światełka pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Świateczne światełko pamięci na dzisiaj i kolejne dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze myśli leniwe krążą wciąż wokół Was, wspominamy tylko chwile, kiedy
Byliście blisko nas...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Marcinie
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, wróciłam od CIEBIE.... ale przecież TY to wiesz, prawda.
ANIOŁKI, SKARBY WSZYSTKIE na dziś i na jutrzejszy DZIEŃ - pozostawiam
modlitwę
i zapalam dla WAS tysiące światełek *********
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta i żona śp. Grzegorza
...moje światło pamięci dla Ciebie, Marcinie...Niech Bóg otworzy Ci Bramy
Nieba...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy dni minione....nie zapomnimy, palimy znicze....wciąż naszej żywej
pamięci przesłanie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.