Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (158)
Licznik odwiedzin strony
143499
Dodane ponad rok temu
zosia pijarczyk
(bliska ropdziny)
sssdynezanim spać się położę,proszę Cię DOBRY BOŻE,m jeśli dziś odejść muszę mu zabszę ,muszę,zabierz z sobą mą duszę.
Zgłoś SPAM
Krzysztof Banaszek
(kolega z pracy Serwis Opel)
Drogi Pani. Życzę Pani siły wytrwałości w tych trudnych chwilach
Zgłoś SPAM
OTYLIA
(ZNAJOMA MARCINA)
CO MAM NAPISAĆ. JAKIEŚ banały, po prostu, z serca współczuję. Oczywiście, jeśli to prawda. Otylia Zawsze lubiłeś prostotę, Całuję, gdziekolwiek jesteś.
Zgłoś SPAM
Agnieszka i Jacek
(przyjaciele wspólnej niedoli)
Ukochanej przez Marcina Mamie -najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Nam pozostaje modlitwa. Żegnamy Cię Wielki Przyjacielu. Przekażemy tę smutną wiadomość WSPÓLNOCIE AA Specjalne życzenia Imieninowe.
Zgłoś SPAM
Dorota
(znajoma)
Wyrazy współczucia
Zgłoś SPAM
Najbliżsi
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny, Świat był i życie przed Tobą; Los Cię okrutny wyrwał z rodziny, Rodzinę okrył łzami i żałobą.
Zgłoś SPAM
Robert Padewski
(przyjaciel)
Wiadomość o śmierci Twojej ... wstrząsnęła mną dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą.Dziękuję Mamie Marcina za powiadomienie mnie i jestem całym sercem przy Niej...Z przykrością dowiedziałem się o śmierci Pani Syna ..... . Był on nie tylko najbliższą Pani osobą, lecz również bardzo lubianym w moim gronie kolegą. Nie mogę wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas.Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali."alteri vivas oportet, si vis tibi vivere" - musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie. Będzie mi Ciebie brakowało przyjacielu...Proszę przyjąć szczere kondolencje.
Zgłoś SPAM
Michał Pyzel
(Kolega z klasy 8B)
W daleką podróż zabrał Cię Bóg, Jedną, jedyną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają,wyrazy współczucia dla pani Naczyńskiej i jej rodziny Michał Pyzel
Zgłoś SPAM
Magdalena Przedpełska
Odeszedłeś na drugą stronę życia - zgasłeś we śnie jak świeca zdmuchnięta przez wiatr. Nie ma Ciebie wśród nas - choć tęskno nam za Tobą. Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem - Kochany Marcinie - spotkamy się wśród jasnych nieba łąk. Składam najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich.
Zgłoś SPAM
Adam Skrzypek
(Przyjaciel z Gdańska)
Droga Pani Naczyńska Jeszcze raz przekazuję najszczersze Kondolencje dla Pani i Całej Rodziny. Mam świadomość że cokolwiek bym napisał będzie truizmem. Ale chciałbym aby wiedziała Pani, że w pamięci wielu ludzi Marcin pozostanie wesołym, przyjacielskim i wrażliwym młodym człowiekiem ze zdjęcia, którego Bóg zawołał w młodym wieku ponieważ też doceniał Jego cechy. Dzisiejsza żałoba jest dla Nas, ale wierzę w to że Marcin patrząc z góry ma swój scenariusz powitania nas tam - ponieważ Wie że Wszyscy się tam spotkamy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   6    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010