Niech dobre uczynki idą za Panią do Boga, za życzliwość, uśmiech, za
bezinteresowną pracę dla ludzi, przystąpienie i uczestnictwo w programie
Promocji Zdrowia w CSK. Z modlitwą Wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
Izabela Dębska
Pamiętamy o Tobie Małgosiu....
Zgłoś SPAM
Anna Łuczyńska
Zgłoś SPAM
Maciej Lipiec
Zgłoś SPAM
marila drad-cuper
Zgłoś SPAM
Grażyna Dąbrowska
Zgłoś SPAM
Teresa Fedorowicz
Znałam Panią wiele lat, ostatnio również jako pacjentka. Mam tylko dobre
wspomnienia. To nie był jeszcze czas do odejścia, ale cóż, nie my
decydujemy.Zachowam panią w pamięci.
Zgłoś SPAM
Teresa Fedorowicz
Znałam Panią wiele lat,ostatnio również jako pacjentka. Mam tylko dobre
wspomnienia.To nie był jeszcze czas do odejścia, ale cóż, nie my
decydujemy.Zachowam Panią w pamięci.
Zgłoś SPAM
Teresa Fedorowicz
Znałam Panią wiele lat,ostatnio jako pacjentka.Wspomnienia mam tylko dobre.To
nie był jeszcze czas do odejścia,ale cóż, nie my decydujemy.Zachowam Panią
w pamięci.
Zgłoś SPAM
Jerzy Szewczyk
Zgłoś SPAM
Krystyna Stryjczyk
Zgłoś SPAM
Bogusława Markowska
Bardzo mi przykro.
Zgłoś SPAM
Pracownicy apteki
Zgłoś SPAM
Elżbieta Szulecka-Michalik
Zgłoś SPAM
Marzena Sawicka
Zgłoś SPAM
Agnieszka Czempas-Sobótka
Mądra,piękna, elegancka,kochała życie i ludzi.Będzie mi Jej brakowało.
Zgłoś SPAM
Roman Sobecki
wspaniała i niezwykła osoba, będzie Jej ogromnie brakowało, przepraszam za
nasze utarczki, dziękuje za uśmiech i dobrą wolę...
Zgłoś SPAM
Barbara Perek
Zgłoś SPAM
Ewa i Michał Ciszek
Ogromny smutek i żal. Będzie nam Ciebie bardzo brakować.
Głębokie współczucie dla Karoliny, Alka i Krzysia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.