Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244086
Zapalone dnia 20.06.2026
HALINA G
Rozpłynął się tamten świat, jak dym z komina...Tylko w drzewach gra wiatr melodię dawną... czas tamten przypomina...Magdalenko R.I.P.
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 14.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
♨️ * ♨️ Światełko Pamięci ♨️ * ♨️ ..........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......... ♥•.¸♥•.¸ ♥•.¸ ¸.•♥ ¸.•♥¸.•♥ ,, Ślady na piasku znikają, Ślady w sercu na zawsze pozostają ....'
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 12.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐ Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci połowę serca... tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie boli... tęsknimy tak bardzo Kochani...❤️⭐
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 09.06.2026
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia są na wyciągnięcie ręki, zastygłe w niemej przestrzeni pamięci. One na zawsze pozostaną żywe, już tylko one...Ku Twojej Pamięci Magdalenko
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 01.06.2026
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, z doliny łez przeszłaś na wzgórza radości...Pamięć moja przy Tobie i ten płomyk świeczki...ڿڰۣ❤️1.06.26
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
HALINA GÓRSKA
A my o Was myślimy wciąż...jesteście światłem w mroczny czas...gdy uparcie w oczy wieje wiatr - myślimy o tym, co za głośno słyszy się w milczeniu...Magdalenko Pokój Tobie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, dobroć serca, którą pozostawiłaś na ziemi, wraca we wspomnieniach Twojej śp.mamy...Jesteście razem w krainie, gdzie szczęście jest dla wszystkich dusz...ڿڰۣڿ ((*))❀ڿڰۣڿ❀(())
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
-:¦:-_____❤️☀♨️☀❤️_____-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀♨️☀❤️_______-:¦:- Światełko Pamięci i modlitwę zostawiam-:¦:-______❤️☀♨️☀❤️______-:¦:-
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Miłość nigdy nie ustaje, chociaż wspomnienie boli, obrazy pamięci, jak odłamki lustra kłują serce"...Magdalenko, moja pamięć jest przy Tobie...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Światełko Pamięci ❤️ ❀•*♨️❤️❀ *`•❤️♨️❀•* •°*”˜ •°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI, TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*”˜ •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•."
Zgłoś SPAM
Zapalone w kwietniu
Mama Roberta i Wiesia
"....❤️.... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Tam na górze, tam na łące, Anioł Ci zaśpiewa, Najpiękniejszą kołysankę, taką prosto z nieba ........❤️....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, czas usypia łzy, lecz żal w sercu nigdy nie zaśnie...Moja Pamięć w płomyku znicza...♨_❤️_♨
Zgłoś SPAM
Alina&Jean-David
Tyle lat już upłynęło.Tamten zimny paryski kwiecień.. Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutna Rocznicowa Pamięć Madziu....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Każdy z nas, ma swoją ścieżkę własnego życia, taką nić własnego losu, którą sam przędzie... Twoja nitka zbyt wcześnie pękła...Magdalenko Rocznicowy Płomyk - 15.04.26 ❤️R.I.P ❀ڿڰۣڿ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Madziu ♨️❤️
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ღ❤️ღ Światełko Wielkiej Nocy dla Ciebie Magdalenko ღ❤️ღ Pan Zmartwychwstał!Alleluja...
Zgłoś SPAM
Zapalone w marcu
HALINA G.
Magdalenko...w życiu piękne są tylko chwile...a potem tylko o nich marzymy...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wolno goją się rany, pomału zacierają się dawne wspomnienia, a nadzieja na lepsze jutro gdzieś daleko uciekła..Magdalenko, pamięć moja trwa, nigdy nie zgaśnie...
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3   4   5   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012