Rozpłynął się tamten świat, jak dym z komina...Tylko w drzewach gra wiatr
melodię dawną...
czas tamten przypomina...Magdalenko R.I.P.
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 14.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
♨️ * ♨️ Światełko Pamięci ♨️ * ♨️
..........ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......... ♥•.¸♥•.¸ ♥•.¸
¸.•♥ ¸.•♥¸.•♥ ,, Ślady na piasku znikają, Ślady w sercu na
zawsze pozostają ....'
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 12.06.2026
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐ Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy
zabierają Ci połowę serca... tęsknota - to wtedy, kiedy boli,
niewyobrażalnie boli... tęsknimy tak bardzo Kochani...❤️⭐
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 09.06.2026
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia są na wyciągnięcie ręki, zastygłe w niemej przestrzeni
pamięci. One na zawsze pozostaną żywe, już tylko one...Ku Twojej Pamięci
Magdalenko
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 01.06.2026
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, z doliny łez przeszłaś na wzgórza radości...Pamięć moja przy
Tobie i ten płomyk świeczki...ڿڰۣ❤️1.06.26
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
HALINA GÓRSKA
A my o Was myślimy wciąż...jesteście światłem w mroczny czas...gdy uparcie
w oczy wieje wiatr - myślimy o tym, co za głośno słyszy się w
milczeniu...Magdalenko Pokój Tobie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, dobroć serca, którą pozostawiłaś na ziemi, wraca we
wspomnieniach Twojej śp.mamy...Jesteście razem w krainie, gdzie szczęście
jest dla wszystkich dusz...ڿڰۣڿ ((*))❀ڿڰۣڿ❀(())
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
-:¦:-_____❤️☀♨️☀❤️_____-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀♨️☀❤️_______-:¦:- Światełko Pamięci i
modlitwę zostawiam-:¦:-______❤️☀♨️☀❤️______-:¦:-
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Miłość nigdy nie ustaje, chociaż wspomnienie boli, obrazy pamięci,
jak odłamki lustra kłują serce"...Magdalenko, moja pamięć jest przy
Tobie...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Światełko Pamięci ❤️ ❀•*♨️❤️❀
*`•❤️♨️❀•* •°*”˜ •°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI,
TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*”˜ •°*”˜.•°*”˜.•°*
”˜_˜”*°•.˜”*°•."
Zgłoś SPAM
Zapalone w kwietniu
Mama Roberta i Wiesia
"....❤️.... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Tam na górze, tam na łące,
Anioł Ci zaśpiewa,
Najpiękniejszą kołysankę, taką prosto z nieba
........❤️....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Magdalenko, czas usypia łzy, lecz żal w sercu nigdy nie zaśnie...Moja
Pamięć w płomyku znicza...♨_❤️_♨
Zgłoś SPAM
Alina&Jean-David
Tyle lat już upłynęło.Tamten zimny paryski kwiecień.. Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutna Rocznicowa Pamięć Madziu....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Każdy z nas, ma swoją ścieżkę własnego życia, taką nić własnego losu,
którą sam przędzie... Twoja nitka zbyt wcześnie pękła...Magdalenko
Rocznicowy Płomyk - 15.04.26 ❤️R.I.P ❀ڿڰۣڿ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Madziu ♨️❤️
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ღ❤️ღ Światełko Wielkiej Nocy dla Ciebie Magdalenko ღ❤️ღ Pan
Zmartwychwstał!Alleluja...
Zgłoś SPAM
Zapalone w marcu
HALINA G.
Magdalenko...w życiu piękne są tylko chwile...a potem tylko o nich
marzymy...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wolno goją się rany, pomału zacierają się dawne wspomnienia, a nadzieja na
lepsze jutro gdzieś daleko uciekła..Magdalenko, pamięć moja trwa, nigdy nie
zgaśnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.