Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"Milion światełek z mojego serca dla Ciebie Kruszynko"
zapalił(a) mama dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"Jesteśmy wszyscy blisko siebie , po tej i po tamtej stronie marzeń (*)"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"Niedziela smutna, pochmurna i deszczowa, zupełnie , jak nasze życie bez Was."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI"
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-03-16
Zgłoś SPAM
"JEST TAKIE MIEJSCE , KTÓREGO NIE ZBURZY ŻADNA ZAMIEĆ...
TAKIE MIEJSCE SZCZEGÓLNE TO...
MIŁOŚĆ , WSPOMNIENIE , PAMIĘĆ.."
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot dnia 2014-03-15
Zgłoś SPAM
"Madziu światełko i modlitwę zostawiam..."
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-03-15
Zgłoś SPAM
"*:*:* Światełko :* Modlitwę *:*:* Pamięć *:*:* Zostawiamy *:*:*"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-15
Zgłoś SPAM
"*:*:* Światełko :* Modlitwę *:*:* Pamięć *:*:* Zostawiamy *:*:*"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-14
Zgłoś SPAM
"Brak mi słów. Niewiele są warte. Jest tylko pustka i ogromna tęsknota...."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-14
Zgłoś SPAM
"JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE ((*"
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot dnia 2014-03-14
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma.ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a ból i tęsknota nie ustają.ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-13
Zgłoś SPAM
"Jesteś najjaśniejszą gwiazdą na niebie [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-13
Zgłoś SPAM
"Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy, gdy nie widzą słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...gdzieś w oddali Nasz Skarb, Nasza Miłość, Nasze Słońce."
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot dnia 2014-03-13
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°)Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego Boga(°)(♥)(°)Z całego serca przepraszamy za brak zniczy w dniu wczorajszym (°)(♥)(°)Awaria internetu zerwany kabel(°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-13
Zgłoś SPAM
"Wspomnienia, znicze, kondolencje...kiedyś nawet nie wiedziałam, że jest taka "księga" pamięci o bliskich, którzy odeszli.Teraz moje myśli są zawsze z Wami.Nigdy Was nie poznałam, a już trochę Was znam"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-12
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-12
Zgłoś SPAM