Zapalone ponad rok temu
"Myszko moja Kochana ...
Tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-03-12
Zgłoś SPAM
"Światełka za wszystkie dni naszej nieobecności.."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-03-12
Zgłoś SPAM
"-:¦:-_-:¦:-
Jest Chmura,
Jest Mgła,
Jest Życie
I Gorzka Ł Z A . . .
-:¦:-_-:¦:-"
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-12
Zgłoś SPAM
""Aniele mój (...) W niebiosach łatwiej jest trwać, oddychać niebem. Tam-zabierz nas.""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Cicho placzę gdy nie widzi
NIKT...
Oczy płaczą ..
Uśmiech dawno znikł..
Kocham Cię Madziu ..
Tęsknię bardzo ..
i..ciągle nie wierzę ...."
zapalił(a) mama dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Cicho płaczę ,
Gdy nie widzi ,nikt...
Oczy gasną ..
Uśmiech dawno znikł..."
zapalił(a) mama dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.[*]"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Jak mało szczęścia na tej ziemi, że trzeba zbierać malutkie wspomnienia, by w chwilach smutku cieszyć się nimi, jak kroplą rosy w chwilach pragnienia."
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"[★][★][★] Światełko [★][★][★] Pamięć [★][★][★] Modlitwa [★][★][★] Dla Ciebie [★][★][★]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci i modlitwę zostawiam."
zapalił(a) mama Marty dnia 2014-03-11
Zgłoś SPAM
"Dla Ciebie Madziu światełko do samiutkiego nieba ..."
zapalił(a) mama dnia 2014-03-10
Zgłoś SPAM
"Wielu ludzi mówi ,że czas leczy rany...
Wielu chyba nie kochało naprawdę."
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot dnia 2014-03-10
Zgłoś SPAM
"Nawet najtrudniejsza i najciemniejsza dolina kiedyś będzie łatwa do przejścia,może wkrótce nadejdzie poranek i przywita nas ptaków śpiew.Myślimy o Tobie stale.Światełko i modlitwę zostawiamy."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-10
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-09
Zgłoś SPAM
"ღ✿Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę.tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w naszych najskrytszych marzeniach,jest wciąż obok."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-09
Zgłoś SPAM
"Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny
życia sen
nic nie wróci drugi raz..[*].."
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-03-09
Zgłoś SPAM
"...Serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają, tęsknota jest coraz większa i większa..." ROZSTANIE JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ. PAMIĘTAM.."
zapalił(a) mama śp.Łukasza Młot dnia 2014-03-09
Zgłoś SPAM
"Niech to niedzielne poranne słońce będzie Waszym uśmiechem dla Nas, który wschodzi na ustach... Magdziu"
zapalił(a) mama Magdy dnia 2014-03-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-08
Zgłoś SPAM
"Światełko z modlitwą dla Ciebie moja Madziulko ..
Kocham Cię ...."
zapalił(a) mama dnia 2014-03-08
Zgłoś SPAM