Zapalone ponad rok temu
"(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-18
Zgłoś SPAM
"Kiedy odchodzi Człowiek,
bliskość ulatuje jak ptak,
w nurcie serca zostaje wyrwa,
w którą się wdziera tęsknota.
Pamiętam....."
zapalił(a) mama śp Łukasza Młot dnia 2014-03-18
Zgłoś SPAM
"Wtorkowe światełko,Madziu kochana...."
zapalił(a) Monika i Andrzej Churscy dnia 2014-03-18
Zgłoś SPAM
".♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-18
Zgłoś SPAM
"Dzień Dobry Madziu. Ptaszki tak ładnie rano śpiewały, szkoda, że tego nie słyszysz..."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-18
Zgłoś SPAM
"Madziu, dwa lata. Dwa miesiące, dwa lata, dwadzieścia lat, dwieście lat... co to za różnica. Ciebie nie ma, a dwa lata to dla bliskich cała wieczność."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Taki smutny dzień,Magdulko kochana,przyjmij rocznicowe światełko mojej wiecznej pamięci... tylko tęsknota i łzy...Mamusię tulę do serca.."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Rocznicowe światełko pamięci"
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Rocznicowe światełko dla Ciebie Madziu ...
Niech Pan Bóg zawsze Cię za rękę trzyma ,,,,,"
zapalił(a) mama śp. Łukasza Młot dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Madziulku kochana
Tak bardzo tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"MADZIU W TĄ SMUTNĄ ROCZNICĘ ZAPALAM ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI GDYBY MOŻNA BYŁO TAK NA CHWILĘ WAS DOTKNĄĆ ACH DZIECI KOCHANE ;( TAK CIĘŻKO BARDZO CIĘŻKO :* DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOJEJ AGNIESZCE ;("
zapalił(a) mama śp Agniesi ((*)) dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"[★][★][★] Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się nieśmiertelni,żyją w sercach tych,którzy tą miłością ich obdarzyli...Światełko i modlitwę zostawiamy [★][★][★]."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Twa nieobecność w domu wciąż nie pojęta....miejsca choć puste wciąż pełne Ciebie..
rocznicowe światełko Madziu..."
zapalił(a) ciocia Pawełka Runge dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"W SMUTNĄ ROCZNICĘ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..NIECH BÓG DA CI SZCZĘŚCIE WIECZNE...MAGDALENO..."
zapalił(a) HALINA C.MARIANNY I KAZIMIERZA J. dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Madziu, posyłam Ci piekne światełko...
Mamusie pozdrawiam ciepło..
Maks"
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"W smutny Ten Dzień światełko pamięci i wspomnienie w modlitwie dla Ciebie Magdaleno..."
zapalił(a) mama Magdy dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwę zostawiam w rocznicę Twego odejścia Madziu (**) (**)"
zapalił(a) mama Rafała P. dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ W ROCZNICĘ TWEGO ODEJŚCIE
MADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ TLI."
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Ku pamięci... dnia 2014-03-17
Zgłoś SPAM