Zapalone ponad rok temu
"PANIE MIEJ W OPIECE
NASZYCH UKOCHANYCH
ZMARŁYCH, DAJ IM PANIE
ŻYCIE WIECZNE
♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥
Bliskim życzę zdrowych,
pełnych nadziei i spokoju
Świąt Wielkanocnych"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"To Maria Magdalena pierwsza oznajmiła, że Chrystus prawdziwie Zmartwych wstał... świateczne światełko pamięci... dla Ciebie Magdaleno"
zapalił(a) mama Magdaleny dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Madziu ♥♥♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE DO SAMEGO
NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE
SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy płyną... łzy nie wysychają nigdy...
Spokojnych Świąt dla Twoich bliskich, dziękuję za pamięć o Michale."
zapalił(a) bliska śp Michała Kamińskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwa dla Was Ukochani Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w niebie."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Godziny, doby,tygodnie,lata będa przechodzić jak chmury po niebie. A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie ja coraz blizej bede juz ciebie.. *Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*"
zapalił(a) żona Dominika Krotoszyńskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. W Chrystusie ciemność staje się jasnością, koniec nowym początkiem!
Kiedyś się spotkamy Madziu [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"W smutny Wielki Piątek,Magduniu kochana...."
zapalił(a) rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Was Aniołki"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
""Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim Bogiem”.
W Twoim ręku są moje losy(...)"
Światełko w Wielki Piątek [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
"MOJA CÓREŃKO"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"w pustym pokoju pali
się lampka
Wspomnień ogarek wiążący
czas ....
Jeszcze niedawno był tu
ktoś jeszcze .....
Lecz teraz ....
pustka ......
Czyjś płomyk
zgasł .....Madziu ..."
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI...
A CICHY SZEPT MODLITWY, NIECH UKOI TWE SERCE...
ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ RADOŚCI..."
zapalił(a) Iwona Borelowska,mama Mariusza(*) dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę -tu zostaje. W naszych myślach,sercach,w naszych najskrytszych marzeniach."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM