Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"PANIE MIEJ W OPIECE NASZYCH UKOCHANYCH ZMARŁYCH, DAJ IM PANIE ŻYCIE WIECZNE ♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥ Bliskim życzę zdrowych, pełnych nadziei i spokoju Świąt Wielkanocnych"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"To Maria Magdalena pierwsza oznajmiła, że Chrystus prawdziwie Zmartwych wstał... świateczne światełko pamięci... dla Ciebie Magdaleno"
zapalił(a) mama Magdaleny dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Madziu ♥♥♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE DO SAMEGO NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy płyną... łzy nie wysychają nigdy... Spokojnych Świąt dla Twoich bliskich, dziękuję za pamięć o Michale."
zapalił(a) bliska śp Michała Kamińskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwa dla Was Ukochani Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w niebie."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Godziny, doby,tygodnie,lata będa przechodzić jak chmury po niebie. A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie ja coraz blizej bede juz ciebie.. *Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*"
zapalił(a) żona Dominika Krotoszyńskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. W Chrystusie ciemność staje się jasnością, koniec nowym początkiem! Kiedyś się spotkamy Madziu [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-04-19
Zgłoś SPAM
"W smutny Wielki Piątek,Magduniu kochana...."
zapalił(a) rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Was Aniołki"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
""Ja zaś pokładam ufność w Tobie, Panie, i mówię: „Ty jesteś moim Bogiem”. W Twoim ręku są moje losy(...)" Światełko w Wielki Piątek [*]"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
"MOJA CÓREŃKO"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"w pustym pokoju pali się lampka Wspomnień ogarek wiążący czas .... Jeszcze niedawno był tu ktoś jeszcze ..... Lecz teraz .... pustka ...... Czyjś płomyk zgasł .....Madziu ..."
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI... A CICHY SZEPT MODLITWY, NIECH UKOI TWE SERCE... ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ RADOŚCI..."
zapalił(a) Iwona Borelowska,mama Mariusza(*) dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
"Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę -tu zostaje. W naszych myślach,sercach,w naszych najskrytszych marzeniach."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-17
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   890   891   892   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168092 osoby
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.