Zapalone ponad rok temu
""Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci. ""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
"Dobranoc moja Madziulku'''
Kocham Ciebie mocno"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
"(*)(*)"
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
"Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.Jim Morrison
Zawsze Będziesz w Naszej Pamięci...{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} Światełko i modlitwę zostawiamy {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
"Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-04-24
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-23
Zgłoś SPAM
""Spójrz Mamo do góry, to ja kiwam do Ciebie z tej niebieskiej chmury. Jestem i wciąż o Tobie pamiętam(...)Nie chciałem żebyś czuła się osamotniona. Połóż się, kochana, nie czekaj na mnie do rana...""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-23
Zgłoś SPAM
"ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU ***
ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ***"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-23
Zgłoś SPAM
".•¤»((¯♥¯))«¤• .•¤»((¯♥¯))«¤•Światełko i modlitwa dla Ciebie .•¤»((¯♥¯))«¤•.•¤»((¯♥¯))«¤•"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-23
Zgłoś SPAM
"Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca.... (światełka pamięci za te dni co mnie nie było[*][*])"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-04-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-22
Zgłoś SPAM
""Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona i patrzy na Ciebie Matko zamyślona. Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie, jak starasz się na nowo ułożyć swe życie.""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-22
Zgłoś SPAM
"❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀ Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-22
Zgłoś SPAM
"Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie...."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-04-22
Zgłoś SPAM
"NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA ¸¸.•❤"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-22
Zgłoś SPAM
""Dlatego cieszy się moje serce i dusza raduje, a ciało moje będzie spoczywać bezpiecznie bo w kraju zmarłych duszy mej nie zostawisz i nie dopuścisz, bym pozostał w grobie." Ps.16,9-10"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-21
Zgłoś SPAM
"((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Poniedziałkowe i jeszcze Wielkanocne światełko pamięci dla Ciebie((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-21
Zgłoś SPAM
"Światełko na dzień Zmartwychwstania Pańskiego (*)(*)(*)"
zapalił(a) Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki*** dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM
"Pełna jest ziemia łaskawości Pana. Światełko Wielkanocne.."
zapalił(a) mama Śp. Adama Rybarczyka dnia 2014-04-20
Zgłoś SPAM