Zapalone ponad rok temu
"Święty Janie Pawle II miej w opiece całą naszą Aniołkową rodzinę."
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-04-27
Zgłoś SPAM
"[★][★][★] Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego[★][★][★]Zostawiamy[★][★][★] Śpijcie spokojnie [★][★][★]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-27
Zgłoś SPAM
"ZAPALAM ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, W DNIU KANONIZACJI PAPIEŻA JANA PAWŁA II DLA CIEBIE MADZIU"
zapalił(a) MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ. dnia 2014-04-27
Zgłoś SPAM
"Odpoczywaj Kochanie w pokoju ..
Kocham Cię Myszko"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
"Smutne sobotnie światełko,Madziu kochana..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
"Deszczu krople na oknie i łzy na naszej twarzy, i marzenia...patrzymy na deszcz, na ulicę, na innych ludzi i tak byśmy chcieli ze snu Was obudzić..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
"ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
"Tysiące światełek i promieni słońca
Niech świecą w krainie życia
Dla CIEBIE bez końca."
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
""Już mnie nigdzie nie ma
i nigdzie nie będzie.
Nie ma mnie nigdzie,
bo już jestem WSZĘDZIE...""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
"Madziuniu ....
Kocham Cię ...
Tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-26
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"Wolą Boga jest
nasze rozstanie.
Nadzieją Dusz
nasze ponowne
spotkanie...[*]Madziu"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"Światełko dla Ciebie mój Aniołku"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"Tęsknota męczy..... Żal ogromny serce ściska...... Dusza płacze cichutko łzami pragnienia....[*][*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"Wolą Boga jest nasze rozstanie. Nadzieją Dusz nasze ponowne spotkanie...Spoczywaj w spokoju [*]"
zapalił(a) mama śp.Wojtusia Ligenza dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
""Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci,
o których pamięć troskliwie dbamy
i choć ich nie ma,nie umierają,
radośni,wielcy, wszystkim życzliwi,
tacy zostają""
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE MADZIU˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM
"Wolą Boga jest
nasze rozstanie.
Nadzieją Dusz
nasze ponowne
spotkanie...[*]Madziu"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-25
Zgłoś SPAM