Zapalone ponad rok temu
"Kocham Cię Córeczko"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
"„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę” Walter Flex"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
"Tylko w Bogu jest nadzieja Że my wszyscy tam pójdziemy Spotkamy bliskich i odpoczniemy... Światełko dla Ciebie ,śpij spokojnie aniele ...."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
"Ja będę dziś i pomimo jutra,tylko miejsca zmieniać mi trzeba,ale spotkasz mnie zawsze patrząc w kierunku nieba"
zapalił(a) żona Dominika Krotoszyńskiego dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
"Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób… Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-04-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"JEST WIATR ,CO W OCZY WIEJE.
JEST DESZCZ ,CO ZMYWA ŁZY.
JEST SŁOŃCE ,KTÓRE GRZEJE .
JEST BÓL, TĘSKNOTA I ŁZY...ZA WAMI."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"To płacze serce,tak cichutko łka. W Matczynym oku zastygła łza. To płacze serce nad losem swym. Odeszło szczęści e, a Ty wraz z nim..."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"Moja Madziulku kocham Cię"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-15
Zgłoś SPAM
"Moja Madziulku -kocham Ciebie
Tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-04-14
Zgłoś SPAM
"✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ °✿ Serce tak tęskni, a dusza woła Twego powrotu, tak mocno pragnie - lecz taki świat ten, że nic nie zdoła przywrócić życia gwieździe, co spadnie. ✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ °✿"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-14
Zgłoś SPAM
"(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-14
Zgłoś SPAM
"Niedzielne światełko,Magduniu...."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-04-13
Zgłoś SPAM
"¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤ "Wiem, że przyjdzie taki czas, gdy zawołasz mnie i znów będę
już tylko tam gdzie TY" ¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤.☆¨˜“ª¤.★¨˜“ª¤"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-04-13
Zgłoś SPAM
"NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA
DLA CIEBIE MADZIU ...
Z CAŁEGO SERCA POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-04-13
Zgłoś SPAM
"Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć[*][*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-04-13
Zgłoś SPAM
"...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy..."
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-04-13
Zgłoś SPAM