Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"Kolejna wiosna,za oknem słychać radosne ptaków trele lecz nas nic nie cieszy...Zaopiekujcie się nami,sprawcie proszę,żeby słoneczko wysuszyło choć jedną łzę naszą...."
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
"„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność” Emily Dickinson"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
"`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE `❤*• NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE WAS ZA RĘKĘ TRZYMA `❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU `❤*•"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
"Nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem, tylko pamiętajcie o Nas każdego dnia....odeszliśmy, żeby odpocząć na chwilę...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
"Wciąż zadręczam się niewiedzą,jaką świat głębo­ko skrył.Wciąż prag­nę obudzić Tych co śpią,bym mogła z Nimi się znowu przy­witać."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
"❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych rękach. Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA.❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
"Zmarłe dzieci są jak kwitnące kwiaty zer­wa­ne w og­rodzie. Bóg wyb­rał je, aby zdo­biły niebiosa."
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-05-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię mój Aniołku"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Zbyt szybko doszedłeś do tej Niebiańskiej Bramy... Za którą nie ma innych dróg. Bądź tam szczęśliwy...."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Z nieobecności, której doświadczamy nie możemy i nie chcemy się "otrząsnąć"....Jesteście z nami Aniołki zawsze cokolwiek robimy...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Śpij spokojnie...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Pamiętamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Tam gdzie nadzieja kwitnie,a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy,kiedyś spotkamy się znów.Pośród rajskich połonin,gdzie nie ma bólu i łez,"
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty Kamińskiej dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim ... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-05-13
Zgłoś SPAM
"Dzieci cicho wymykają się do Boga, Ich imiona zacierają krople tęsknoty. Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei, One biegają po kałużach łez boso. Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was....."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   881   882   883   ...   914   915    następna » 
+ dodaj znicz

Magdalena Bielecka

* 02.06.1980

+ 17.03.2012

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski
woj. lubelskie

O niej

Madzia -
Wrażliwa ,kochana Madziulka .
Zawsze gotowa pomóc innym .
Godnie i twardo kroczyła przez życie .
Mimo ciężaru swojej choroby , niosła pomoc innym..
Nie potrafię mówic o Niej w czasie przeszłym ...
Nie potrafię ..... 
Nie chcę ...
ONA JEST I BĘDZIE ...
Kocham Cię Madziu -


Wiem i jestem pewna ,że jest ZAWSZE BLISKO MNIE ..
Wiem ,że tak właśnie jest ...



 

Miejsce pochówku:
Janów -Lubelski, woj. lubelskie
Miejsce pochówku
Kliknij, aby aktywować mapę

Cmentarz: Parafialny Janow -Lub

Kwatera: 125

Wgraj zdjęcie
Zdjęcie miejsca pochówku
brak
Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Pioterk Warchoł
Halina Dobrońska ,żona ś.p.Henia Dobrońskiego
Jolanta Pytel siostra M.Nalepka
Barbara Domańska mama Marcina
kolezanka sp.Lukasza Pietrzyka
Karol
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
mama Marcina Komorowskiego
Jola Szostek
Marzena Gorzelewska
mama Krystianka Zgoda
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
Mama Łukasza
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Lucyna
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 168132 osoby
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.