Zapalone ponad rok temu
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2014-05-18
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"Nie zapomnimy...palimy świece, naszej wciąż żywej pamięci przesłanie..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie... [*] [*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"Madziulku...."
zapalił(a) mama dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"Odeszłaś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥."
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2014-05-17
Zgłoś SPAM
"ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
"Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wiecznie w ich towarzystwie... Fryderyk Nietzsche.Odpoczywaj w spokoju"
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
"spoczywaj w spokoju Aniołku [*]"
zapalił(a) mama śp. Wojciecha Ligenza dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
"Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...sięgamy do wspomnień, do zdjęć, nie możemy powstrzymać łez tak bardzo nam Was brakuje Aniołki..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
"Gdy się miało szczeście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to - to jest bardzo mało..."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
""Są chwile, by działać, i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los"
Paulo Coelho"
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
"Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem [*][*]"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
""Kiedy nagle czujesz tęsknotę... To nie jest żaden brak, to obecność, to odwiedziny. Odwiedzają cię ludzie (...) przychodzą z daleka i przez chwilę dotrzymują ci towarzystwa...""
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-05-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
"Wszystko co piękne odeszło...jak znależć promienie słońca??? Aniołeczki Ukochane zawsze i wszędzie Jesteście z nami..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
"WIECZORNE ŚWIATEŁKO...(*)"
zapalił(a) TATA IZABELLI W. dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM
"DLA MOJEJ ISKIERKI..
KOCHAM CIĘ"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-15
Zgłoś SPAM