Zapalone ponad rok temu
"Zapachniało jodłami, Rozszumiały się drzewa... Był ktoś i nagle odszedł, Był ktoś i go nie ma... Cicho teraz nad lasem, Nawet ptak nie zaśpiewa...
."
zapalił(a) mama Łukasza Młot dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"[♥][♥][♥]...Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy...♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"("
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"Ujrzałaś Anioła Świetlistego posłańca Boga I popłynąłaś za Nim... [*]"
zapalił(a) mama śp. Wojciecha Ligenza dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"Kocham Cię Córenko"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
"Przerzuć swa troskę na Pana, a On Cię podtrzyma."
zapalił(a) mama Śp. Adama Rybarczyka dnia 2014-05-12
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"Mijają dni i tygodnie , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość pozostaną do końca naszych dni . [*]"
zapalił(a) mama Tomka Konopskiego dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"I budzą się wspomnienia, a każdy dzień to ból....bez Was Ukochane Aniołki tak smutno...."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie...Teraz zostało tylko płakanie."
zapalił(a) Mama Karola Wiśniewskiego dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób… Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))"
zapalił(a) Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"Pamiętamy o Was nasze Aniołki"
zapalił(a) Rodzice Justynki Cuber dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"❤❤❤❤"
zapalił(a) mama śp Agniesi [*] dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"Otrzyj nasze oczy bo są zapłakane, wysusz policzki bo są łzą zalane, pociesz dusze żalem wykąpane, opatrz serca co mają wielką ranę..Madziu ...."
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
"❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Aniołku ❤❤❤❤ Bądźcie szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤"
zapalił(a) rodzice Anetki Jucha dnia 2014-05-11
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Rodzice Michała Ruty dnia 2014-05-10
Zgłoś SPAM
"Magduniu,dobranoc Kochanie..."
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2014-05-10
Zgłoś SPAM
"Najjaśniejsze światełko mojej miłosci dla Ciebie Madziulku ..
Kocham
Tęsknię"
zapalił(a) mama dnia 2014-05-10
Zgłoś SPAM
"Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei..."
zapalił(a) Rodzice Krzysia Rzepeckiego dnia 2014-05-10
Zgłoś SPAM
"Biały gołąb dziś przeleciał nad mą głową,całkiem nisko.Zgubił piórko,jak wiadomość...Znak ,że jesteś blisko...Codziennie w mej Pamięci (*)(*)(*)"
zapalił(a) mama Łukaszka Młot dnia 2014-05-10
Zgłoś SPAM