KuPamięci.pl

Magda Waśniewska


* 15.07.2011

 

+ 24.01.2012

Miejsce pochówku: jeszcze nie znane

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (149)
Licznik odwiedzin strony
107872
Zapalone w marcu
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️⭐♨☘️♨⭐♨️Okropna jest tęsknota, Gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka, Gdy myśl jest już przy Tobie,a droga do Ciebie daleka.Spoczywaj w pokoju wiecznym.Zostawiam modlitwę.♨️❤️⭐☘️⭐♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy.Tęsknimy mówimy do nich. Tak się nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Niedzielne światełka ❤️❤️ Smutek i tęsknota, pustka mnie otacza, w serce żal się wlewa,Bólem i cierpieniem.zapalam znicz wiecznej pamięci,...❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tak wiele wspomnień w ciągu życia zbieramy.Tak wiele cudownych chwil w zakamarkach pamięci chowamy.Są razem z nami przez wiele długich, nieraz trudnych lat.Jakże smutny bez Ciebie świat❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥❤️♥❤️♥.Bo rozpacz jest bez dna, gdy w sercu kwiaty więdną, bo łzy co płyną w wieczność godzinami,łzy przygniecione ciężkimi powiekami,ak smutno, bo Ciebie brak. Pamiętam...♥❤️♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   7   8   9   ...   197   198    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
adam gutowski
05.02.2012