❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę, Madziu..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Gdy
smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych
serc,mamo.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️♣❤️♣❄️ Przeszłości cienie wśród mogił się snują, w
powrotną drogę w zaświaty szykują, tysiące światełek im drogę oświeca,
w gorących modlitwach Bogu poleca.Pamiętam Madziu.❄️♣❤️♣❄️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co
zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze
pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce mają.❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie
radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy
Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.