♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia
powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Spoczywaj w pokoju wiecznym .♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Niech Ci ta ziemia całunem będzie a mgła poranna jak
płaszczem Cię otuli, spoczywaj w pokoju to moje orędzie do Boga Matko on Cię
przytuli. Zostawiam codzienną modlitwę .❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać
nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy na wieki.Zostawiam światełko i modlitwę❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą♨️.
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐☘️W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest "PAMIĘĆ." Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w
okruchach wspomnienia. Zostawiam, światełko pamięci i
modlitwę.⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.