KuPamięci.pl

Magda Waśniewska


* 15.07.2011

 

+ 24.01.2012

Miejsce pochówku: jeszcze nie znane

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (149)
Licznik odwiedzin strony
108003
Zapalone w listopadzie
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę zawsze pamiętam....❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa, które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
córka
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach, którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka tęsknota, która już na zawsze zostanie.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
†❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️† ..„W Zaduszki” Tu jest pamięć i tutaj świeczka. Tutaj napis i kwiat pozostanie. Ale zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie.Pamiętam w modlitwie.†❤️♣ *❤️♣ *♣❤️†
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
(¯`♨️´¯) ♥ (¯`♨️´¯) ♥ (¯`♨️´¯) 1 XI - DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W czas jesieni, Odwiedzamy bliskich groby, Zapalamy zasmuceni Małe lampki – znak żałoby. (¯`♨️´¯) ♥ (¯`♨️´¯) ♥ (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Zapalone w październiku
Agata
:(:*
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   20   21   22   ...   197   198    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
adam gutowski
05.02.2012