☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta
cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta
samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy.Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Smutek i tęsknota,
pustka mnie otacza, w serce żal się wlewa,Bólem i cierpieniem... zapalam
znicz wiecznej pamięci. Spoczywaj w pokoju...❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐☘️❤️☘️⭐Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią Im
płaci.Pamiętam Madziu.⭐☘️❤️⭐
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Kochana
Madziu.....♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✿❤️☘️❤️✿❄️♨️❄️ "Kiedyś taki dzień nadejdzie I
powiemy śmierci kres. Zmartwychwstania słońce wzejdzieI nastąpi koniec
łez." Zostawiam dla Ciebie codzienną modlitwę
.❄️♨️❄️✿❤️☘️❤️✿
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️❄️❤️♨️❤️❄️♨️♨♨️"Kiedyś taki
dzień nadejdzie I powiemy śmierci kres. Zmartwychwstania słońce wzejdzieI
nastąpi koniec łez."Zostawiam codzienną
modlitwę,.♨️♨♨️❄️❤️♨️❤️❄️♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.Pamiętam
Nadziu.♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.