Łukasz Młot
* 10.04.1988 + 08.09.2011
Miejsce pochówku: Józefów , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 268947
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
barbara
Pamięć , modlitwa i straszna pustka w sercu . . . (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nadzieja to resztki optymizmu, jaki zostaje nam w trudnych chwilach..."
Łukaszku, światełko na początek maja...
Zgłoś SPAM
HALINA
...❤•◕•❤●((((¯`♥ ´¯))))●❤•◕•❤
Zgłoś SPAM
Mama
"...serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają,
tęsknota jest coraz większa i większa..."Syneczku mój kochany ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie, zamknąć w swojej
dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Mama
Synku nasz kochany czekaj tam na nas aniołku .
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
WIELE KILOMETRÓW, TAK DALEKO OD SIEBIE. TAK TRUDNO POWIEDZIEĆ DO WIDZENIA,
KIEDY SERCE CO INNEGO PODPOWIADA. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"...Tu Ciebie Nie Ma, Lecz Jesteś Przecież. I Pozostaniesz W Jasnym
Świecie. Jest Coś, Co Mrokom Się Opiera. Jest Pamieć. A Ona Nie Umiera..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Człowiek umiera dopiero wtedy, Kiedy się o nim zapomina ...Niech Bóg otoczy
Cie Swoją Ojcowską miłością.♥(*)♥(*)♥(*)♥ Pokój Twojej Duszy
♥(*)♥(*)♥(*)♥
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ANIOŁECZKU KOCHANY..
........(
...........(,)
.........|::::::|... *
.........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨
˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨*
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…*
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięc jest podporą życia i nie daje nam zapomniec o najbliższych,którzy
już od nas...na zawsze odszli.Zapalam Ci Łukaszku swoje światełko pamięci i
ślę na Twą chmurę na Niebie.Śpij spokojnie.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wisniewskiego ♥
"To co miałam najdroższego w tej mogile się mieści. Śmierć zabrała
mi wszystko, nie wzięła smutku, boleści."
Zgłoś SPAM