Ci,którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci , co żyją miłością widzą
głębiej. Ci, co żyją wiarą widzą wszystko w innym świetle. Światełko
naszej pamięci kochani ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was...teraz mamy wspomnienia, zawsze będziemy tęsknili za tamtym
życiem, kiedy tu Byliście, zawsze będziemy Was kochać, najgorsza jest
bezsilność....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
}{+}{ Niedzielne światełko pamięci }{+}{
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"...WIEM,ŻE NADEJDZIE TAKI DZIEŃ,GDY W TŁUMIE ANIOŁÓW SPOTKAMY
SIĘ..."ANIOŁKU ❤ W MOJEJ PAMIĘCI I W SERCU...JEST MIEJSCE NA
WSPOMNIENIA O TOBIE..ŚWIATEŁKA Z SZEPTEM MODLITWY...O SPOKÓJ TWEJ DUSZY ❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas tu na ziemi pozostałym,tak bardzo szybko mija...lecz ból i tęsknota za
Wami,nigdy nie wygaśnie.Łukaszku,spokojnego snu wiecznego.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Z cichym szeptem niedzielnej modlitwy...światełka do nieba...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego
życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość."
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych rękach. Tam,gdzie się
kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA,
CZEKA. Dziękuję za pamięć o mych bliskich
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
„…Zapomnieni dawno
wyrośniem kwiatami,
bowiem Dionizos
modli się za nami…”
Dobranoc Łukaszku...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ....Ból nasz jak kamień przytłacza piersi nasze, słońca blask tak
boli każdego poranka, jak mamy dalej żyć?
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję cichą modlitwę za wczoraj i na dziś...niech otulają Was Wszystkie
Anioły...śliczne światełka...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nikt nam nie powiedział,kiedy mamy się pożegnać,i ile mamy czekać aby
znowu się pojednać.ramię w ramię nawzajem siebie wspierać,rodzimy się by
żyć,żyjemy by umierać.."PROMYCZKI DO NIEBA I MODLITWA ❤
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
... ZYCIE CHOĆ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕ Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny
śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas,
spojrzeniem, gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas ◕°☀◕
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
„…Wnet pogasną liście -
wszystko trwa tak krótko,
ja się tez przytulę
do ziemi cichutko…”
Łukaszku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.