[♣♣♣] Nie ma już Ciebie Ale są wspomnienia Żywe ślady Twego
istnienia...[♣♣♣] Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością
[♣♣♣] Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Lusia
Zostawiam modlitwę,zapalam światełko tu i teraz...
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Dobranoc kochany Łukaszku!
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie nasze niby toczy się dalej, a Was wciąż brak...świat stracił swój
blask bez Was Kochani....teraz Jesteście najcudowniejszymi Aniołami...nasza
miłość nigdy nie zgaśnie
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Często są takie dni w roku,kiedy myślimy o naszych Bliskich,którzy odeszli w
pół kroku...nie zdążyli nawet spakować bagażu,swego życia
walizki.Zostawiam Ci Łukaszku mój płomyczek i modlitwę.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przesyłam światełko pamięci wraz z modlitwą.Niech dobry Bóg ma Ciebie
Aniele w swojej opiece.Opiekuj się swoimi bliskimi, życiu. Światełka do
samego Nieba ░░⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
barbara
Światełka pamięci i modlitwy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Na zawsze w naszych sercach!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuni dziękuję za pamięć o Bartusiu podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszku modliłam się za Ciebie i inne dzieci,które odeszły od Swoich
Rodziców o całe życie za wcześnie przy grobie Jana Pawła II o łaskę
zbawienia i życie wieczne i nasze spotkanie...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj synku .....Jakże ciężko żyć z tą raną syneczku .Codziennie myślę
o Tobie ...jaki byś już był....Oj synku ....synku .
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
... zbyt trudno jest powiedzieć żegnaj...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"Upływający czas nie leczy ran,Bólu nie
zmniejsza,tęsknota jest coraz większa"Pozostawiamy ślad naszej
nieustającej pamięci❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.