Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszych sercach i naszej modlitwie...jaśniutkie światełka...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Wszystko się kończy
Wszystko przeminie
I sen się przerwie
Słodkie marzenie
Lecz coś jest w duszy
Co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie
Tym jest wspomnienie...
Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku! Moja pamięć,światelko i modlitwa(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko pamięci na dzisiejszy słoneczny dzień [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I MODLITWIE...JESTEŚ
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Smutno płyną dni bez Was...światełko wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
Mama
Synku..My tu nadal pamiętamy Twój głos, Twój śmiech, Twoje poczucie humoru
Kiedyś się wszyscy tam … spotkamy, będziemy pięknymi aniołami I znowu
wszyscy razem staniemy, tylko już w niebiańskim orszaku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie..."
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskeij
ŻYCIE JEST PODRÓŻĄ DO DOMU OJCA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.